Ziņas

Sortimentā tiek ieviesti jauni plēvju pārklājumi ar horizontālu tekstūru!

new color1.png
07.05.2019.

Jaunos pārklājumus izmanto dzīvokļa ārdurvju apdarēm. Plēvēm ir horizontāla tekstūra - tas šobrīd ir ļoti pieprasīts klientu vidū. Izvēloties šo krāsu kļūst vēl vienkāršāk pieskaņot ārdurvis starpistabu durvīm. Minimālisms ir sezonas tendence, un jauno nokrāsu durvis var radīt mājīgu atmosfēru pat tad, ja tām nav frēzējuma.

PVC pārklājums, ko lieto durvju paneļu ražošanai ir izturīgs pret vājiem skrāpējumiem un atkārto pat sīkākas koksnes faktūras detaļas un tādejādi atdarina koksnes zīmējumu. Pateicoties savai unikālajai struktūrai, pārklājums saglabā sākotnējo izskatu pat pēc ilggadīgas izmantošanas.

Jaunie pārklājumi ir pieejami divās krāsās:

PVC “Medu akācija horizonts”

PVC “Larče Bjanka horizonts”

Mūsdienīga izpildījuma jaunie modeļi!

992213721e42969774564cb89858cced.jpg
08.02.2019.

Rūpnīca Steel Line seko līdzi jaunajām durvju modes tendencēm un patstāvīgi tiecas papildināt savu metāla durvju kolekciju ar jauniem nestandarta risinājumiem. Klientiem tiek piedāvāti jauna, mūsdienīga izpildījuma durvju modeļi. Matēta, glancēta stikla vai alumīnija ielikņi izskatās interesanti un neparasti. Koši un moderni trendi ar 3D efekta orģināliem frēzējumiem, tādus aktīvi izmanto dizaineri no visas Eiropas. Šādas durvis neapšaubāmi iederēsies mūsdienīgā interjerā un piešķirs tam īpašu šarmu. Ārdurvju dizaini fantastiski saskan ar iekšdurvju populārajiem dizainiem. Durvju modeļi izceļ mājas saimnieka oriģinalitāti un radošumu.

Tavas durvis iemirdzēsies jaunās krāsās!

063334e17b1d347fc21c66af7883f0a2.jpg
29.01.2019.

Pateicoties unikālai krāsošanas tehnoloģijai, rūpnīca Steel Line sasniedz jaunus krāsu risinājumus kam ārdurvju tirgū nav alternatīvas. Lai padarītu ārdurvis īpašas un interjeru neatkārtojamu vairs nav nepieciešams izvēlēties košas krāsas un mākslinieciskus frēzējumus. Piedāvājam Jums inovatīvu risinājumu – pārklājums SteelLak ”Hameleons”. Šim pārklājumam ir unikāls specefekts, kas piešķir durvīm neparastu, mirdzošu zilganu vai rozīgu zaigošanu, tā mainās atkarībā no apgaismojuma un skata leņķa. Pārklājums SteelLak ”Hameleons” tiek uzklāts uz krāsas un tam virsū uzklāj glancētu lakas pārklājumu, nodrošinot papildus spīdumu mirdzošajai zaigošanai.

Maigs jauna pārklājuma pieskāriens!

400 на 252 (2).jpg
17.01.2019.

«STEEL LINE» dizainerus jaunu dekoratīvo pārklājumu ieviešanā iedvesmo pasaules interjera dizaina tendences.

Durvju dekoratīvais pārklājums SoftTouch ar matētu faktūru un neatkārtojamu taktilo efektu, pieskaroties ir ļoti patīkams – pat visprasīgākais īpašnieks nepaliks vienaldzīgs. Matētā faktūra durvīm piešķirs samtainu izskatu, bet aktuālie krāsu risinājumi izcels jūsu dzīvokļa individuālo stilu.

3 vispieprasītākās krāsas palīdzēs sekot līdzi interjera pasaules tendencēm un izcels jūsu dzīvokļa individualitāti.

Izveido savas durvis!

7c77f7e73285d677401bbcb3abb4e747.jpg
13.01.2019.

Rūpnīca «STEEL LINE» piedāvā saviem klientiem ne tikai izvēlēties standarta (nokomplektētus) durvju modeļus, bet arī jebkuram klientam pastāv iespēja izveidot savas sapņu durvis. Jūs varat izvēlēties jebkuru krāsu, izmēru un kādu no vairāk nekā 100 piedāvātajiem frēzējumiem, kā arī izveidot savu neatkārtojamo dizainu. Rūpnīca izgatavo ne tikai standarta konstrukcijas atvēršanās durvis, bet arī divvērtņu durvis, vienvērtnes durvis ar neveramu paplašinājumu, durvis ar augšēju neveramu stiklotu vai bez stikla paplašinājumu, durvis ar arku un vēl daudzus citus nestandarta risinājumus.

Ar jaunu gada sākumu ir parādījušās jaunas iespējas!

15c198da3dc1da244cde8387861aaf70.jpg
14.01.2019.

Viens no «STEEL LINE» ieviestajiem jauninājumiem ir izmēru diapazona paplašināšana. Vēl pavisam 70., 80. un 90. sērijas durvis bija pieejamas tikai ar standarta izmēriem (950 x 2050 mm vai 860 x 2050 mm). Šobrīd rūpnīca ir pieņēmusi lēmumu šīm sērijām paplašināt izmēru diapazonu. Tagad par nelielu samaksu norādīto izmēru robežās pastāv iespēja izgatavot durvis, kas maksimāli ir pielāgotas jūsu durvju ailei. Vairs nekas nav jāpārmaksā, tādēļ savu uzmanību var veltīt tikai 100. sērijas durvīm. Jūs varat iegādāties jums nepieciešamā izmēra budžeta klases durvis ar labiem tehniskajiem parametriem.

Pasūtījums

 

* Lūdzu, aizpildiet laukus pareizi!
Nosūtīt! Nosūtām...

Paldies!

Mēs saņēmām Jūsu pasūtījumu!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu