UZMANĪBU!

UZ DOTO BRĪDI SĒRIJAS DURVIS NAV PIEEJAMAS!

SĒRIJA 70

Izturīga konstrukcija, kas atbilst ES prasībām. Oriģinālas konstrukcijas stiprības ribu sistēma nepieļaus durvju stūru atlocīšanu. Pastiprināta slēdzenes zona nodrošina aizsardzību pret izurbšanu. Stingra, veselā veidā liekta kārba ar tērauda biezumu 1,2 mm.

Vācijā ražota hermetizācijas sistēma. Divi hermētiska blīvējuma kontūri aizsargā pret caurvējiem, nevajadzīgām smakām un trokšņiem. Minerālvates siltuma un skaņas izolācijas slānis ar papildu siltinājuma fiksāciju visā durvju laiduma platumā. Skaņas izolācija > 32 dB. Skaļas skaņas aiz durvīm iekšpusē ir salīdzināmas ar pulksteņa tikšķēšanu.

Nevainoja durvju darbība visā ekspluatācijas laikā. Pastiprinātas eņģes (Itālija) ir testos ir izturējušas 300 000 atvēršanas ciklus. Pretkorozijas apstrāde un 100% tērauda iekšējās un ārējās virsmas krāsojums.

Droši
Klusi
Ilgmūžīgi
SĒRIJA 80

Pastiprināta durvju konstrukcija. Augstas izturības tērauds ar biezumu 1,2 mm. Oriģinālas konstrukcijas stiprības ribu sistēma nepieļaus durvju stūru atlocīšanu. Rūdīta tērauda uzlika slēdzenes cilindru aizsargā pret izurbšanu. Nenoņemami rīģeļi ar cirpes izturību 1200 kg aizsargā pret durvju izcelšanu no eņģēm.

Pārsniedz Baltkrievijas standarta (STB) prasības siltuma un skaņas izolācijai. Vācijā ražota hermetizācijas sistēma. Divi hermētiska blīvējuma kontūri aizsargā pret caurvējiem, nevajadzīgām smakām un trokšņiem. Skaņas izolācija - 45 dB. Regulējams vērtnes piespiedējs visā durvju ekspluatācijas laikā regulē vērtnes piespiešanas pie kārbas blīvumu. Durvju skaņas slāpēšanas paneļi ar biezumu 12 mm efektīvi slāpē skaļus kāpņu telpas trokšņus. Skaņu slāpējošs minerālvates slānis ar papildu siltinājuma fiksāciju visā durvju laiduma platumā ar SteelFix tehnoloģiju.

Pilna garantija visām durvju detaļām un mezgliem. Pastiprinātas eņģes (Itālija) ir testos ir izturējušas 300 000 atvēršanas ciklus. 100% konstrukcijas pretkorozijas apstrāde un krāsojums, kas uzklāts ar Šveicē ražotiem robotiem-manipulatoriem.

Droši
Klusi
Ilgmūžīgi
SĒRIJA 90

Pastiprināta durvju konstrukcija. Augstas izturības tērauds ar biezumu 1,5 mm. Oriģinālas konstrukcijas stiprības ribu sistēma nepieļaus durvju stūru atlocīšanu. Rūdīta tērauda uzlika slēdzenes cilindru aizsargā pret izurbšanu. Nenoņemami rīģeļi ar cirpes izturību 1200 kg aizsargā pret durvju izcelšanu no eņģēm.

Pārsniedz Baltkrievijas standarta (STB) prasības siltuma un skaņas izolācijai. Vācijā ražota hermetizācijas sistēma. Trīs hermētiska blīvējuma kontūri aizsargā pret caurvējiem, nevajadzīgām smakām un trokšņiem. Skaņas izolācija - 50 dB. Regulējams vērtnes piespiedējs visā durvju ekspluatācijas laikā regulē vērtnes piespiešanas pie kārbas blīvumu. Durvju skaņas slāpēšanas paneļi ar biezumu 12 mm efektīvi slāpē skaļus kāpņu telpas trokšņus. Skaņu slāpējošs minerālvates slānis ar papildu siltinājuma fiksāciju visā durvju laiduma platumā ar SteelFix tehnoloģiju.

Pilna garantija visām durvju detaļām un mezgliem. Pastiprinātas eņģes (Itālija) ir testos ir izturējušas 300 000 atvēršanas ciklus. 100% konstrukcijas pretkorozijas apstrāde un krāsojums, kas uzklāts ar Šveicē ražotiem robotiem-manipulatoriem.

Droši
Klusi
Ilgmūžīgi
SĒRIJA 100

Augstākā (4.) stiprības klase. Augstas izturības tērauds ar biezumu 1,5 mm. Īpašas konstrukcijas stiprības ribu sistēmas konstrukcija nodrošina augstu konstrukcijas izturību. 1,5 mm biezas tērauda plāksnes slēdzeņu zonā cilindru aizsargā pret izurbšanu.

Vācijā ražota hermetizācijas sistēma Schlegel. Četri hermētiska blīvējuma kontūri aizsargā pret caurvējiem, nevajadzīgām smakām un trokšņiem. Skaņas izolācija - līdz 65 dB. Skaļas skaņas, kas atskanēs aiz durvīm, jūs sadzirdēsiet kā vieglu zāles čabēšanu. Skaņas slāpēšanas paneļi ar biezumu 16 mm. Divi skaņu slāpējoši minerālvates slāņi ar papildu siltinājuma fiksāciju visā durvju laiduma platumā ar SteelFix tehnoloģiju. Četri hermētiska blīvējuma kontūri līdz 2 reizēm labāk aizsargā pret caurvējiem, skaļām skaņām un nepatīkamiem aromātiem.

Ekspluatācijas laiks līdz 30 gadiem. Eņģes (Itālija) ir izgatavotas speciāli sērijas 100 durvīm – to izturība ir 500 000 atvēršanas cikli. 100% konstrukcijas pretkorozijas apstrāde un krāsojums, kas uzklāts ar Šveicē ražotiem robotiem-manipulatoriem. Durvju paneļi, kas izgatavoti ar oriģinālajām SteelTex, SteelLak, Soft Touch tehnoloģijām, nevainojamu izskatu saglabā visā ekspluatācijas laikā.

Droši
Klusi
Ilgmūžīgi

Pasūtījums

 

* Lūdzu, aizpildiet laukus pareizi!
Nosūtīt! Nosūtām...

Paldies!

Mēs saņēmām Jūsu pasūtījumu!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu