INDIVIDUĀLAIS PASŪTĪJUMS

Metāla durvju izgatavošana pēc pasūtījuma ļaus jums izvairīties no garlaicīgiem tipveida risinājumiem, padarot ieejas durvis par pievilcīgu interjera elementu un iemiesojot to dizainā savu individualitāti.

Mēs piedāvājam:

  • 181 frēzējumu veids iekšējai un ārējai paneļu apdarei;
  • 41 dažāds krāsu tonis un tekstūras tips jebkuram dizainam;
  • 9 aizsargplāksnīšu varianti, no minimālisma līdz klasikai;
  • 6 kvalitatīvas Eiropas furnitūras tipus.

Durvju salons “Durvju Pasaule” īsteno individualizētus jebkuras sarežģītības pakāpes metāla durvju dizaina projektus. Pildot baltkrievu zīmola «Steel Line» oficiālās pārstāvniecības funkcijas, mēs garantējam saviem klientiem augstu gala produktu kvalitāti par rekordzemām cenām. Mūsu tīmekļa vietnē jūs varat pasūtīt jebkuras konfigurācijas metāla durvis, kas pilnībā atbildīs jūsu prasībām.

 

pantone-3.png

JEBKURA KRĀSA:

Durvju ārējās un iekšējas apdares krāsas izvēli veic pats pasūtītājs. Jūs varat izvēlēties kādu no rūpnīcas piedāvātajām krāsām, vai, ja jums iepatiksies SteelLak Protect pārklājums, varat izvēlēties jebkuru RAL paletes toni.

ruler-1.png

JEBKURŠ IZMĒRS:

Mēs izgatavojam jebkura nestandarta izmēra durvis. Liela izmēra divviru durvis būs piemērotas nestandarta durvju ailei un ieejai mājā piešķirs reprezentatīvu un svinīgu izskatu.

brush.png

PASŪTĪTĀJA ZĪMĒJUMS:

Piedāvājiet savu durvju zīmējumu – un mūsu dizaineru komanda palīdzēs realizēt jūsu oriģinālās idejas.

Durvis pēc pasūtījuma

BRITAIN

Klasisks durvju zīmējums apvienojumā ar oriģinālu krāsu risinājumu - "zaļš turmalīns" modeli izveido par nestandarta risinājumu, kas ieejai mājā piešķirs krāšņumu un oriģinalitāti.

Zelta patina pasvītro krāsas un zīmējuma dižciltību.

Furnitūra uztur kopējo durvju stilu un harmoniski iekļaujas kopējā kompozīcijā.

Praktiski jebkura RAL krāsa
Izturīgi itāļu pārklājumi
LIRA

Dekoratīvs logs ar oriģinālu režģi durvīm piešķir graciozu izskatu. Meistars ar rokām krāso durvju paneli, šādi izveidojot neatkārtojamu, dziļu krāsu. Dekoratīvais panelis ar 11 dažādos virzienos vērstiem dabīgā koka slāņiem ir izgatavots unikāla OakPanel tehnoloģijā un ir noturīgs pret deformācijām arī saules un paaugstināta mitruma ietekmē.

Panelis no 11 koka slāņiem
Krāsots ar rokām
Dziļa koka faktūra
DURVIS AR DIZAINERA ZĪMĒJUMU

Oriģinālas durvis ar dizainera zīmējumu un īpaši platu aplodu. Modernais durvju paneļa zīmējums turpinās uz platās aplodas un veido vienotu māksliniecisku kompozīciju. Itāļu emalju un laku ar matētu faktūru pārklājums SteelLak realizē oriģinālu durvju izveidošanas ieceri. Moderna "premium" klases furnitūra harmoniski papildina durvju māksliniecisko koncepciju.

Praktiski jebkura RAL krāsa
Izturīgi itāļu pārklājumi
GLANCĒTAS DURVIS

Durvis ar nevainojami glancētu virsmu var radīt krāšņu un efektīvu interjeru, kas vienmēr būs aktuāls. Durvis atstaros gaismu un radīs telpiskuma efektu. Glancētu durvju izgatavošanai mēs izmantojām augstas glancēšanas pakāpes tehnoloģiju, kas sastāv no 9 pārklājuma uzklāšanas etapiem, nodrošina ideālu durvju virsmu un spīdumu saglabā visā ekspluatācijas laikā. Itāļu emaljas un lakas, ko uzklāj ar speciālu tehnoloģiju, piešķir spoguļefektu, kā arī nodrošina vieglu apdares kopšanu un ilgu kalpošanas laiku.

DURVIS AR NESTANDARTA STIKLA PAKETI

Neordināras ieejas durvis mūsdienīgā veidā uzsvērs jūsu mājas skaistumu. Stikla pakete ar spoguļa tonējumu harmoniski papildinās lakoniskos frēzējumus. Durvis atspoguļo neatkārtojamo īpašnieka gaumi un nosaka toni visai mājai.

Praktiski jebkura RAL krāsa
Izturīgi itāļu pārklājumi
Aizsardzība pret mitrumu no visām pusēm.
INDIVIDUĀLS DIZAINS

Sarežģīts, pēc pasūtījuma izveidots zīmējums, kam nav analogu, pasvītros īpašnieka individualitāti un jūsu durvis pārvērtīs īstā mākslas darbā. Veiksmīgi piemeklēts furnitūras dizains izdaiļos dzīvokli ar jebkuru interjeru.

Praktiski jebkura RAL krāsa
Izturīgi itāļu pārklājumi

Pasūtījums

 

* Lūdzu, aizpildiet laukus pareizi!
Nosūtīt! Nosūtām...

Paldies!

Mēs saņēmām Jūsu pasūtījumu!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu