Maigs jauna pārklājuma pieskāriens!

400 на 252 (2).jpg
17.01.2019.

«STEEL LINE» dizainerus jaunu dekoratīvo pārklājumu ieviešanā iedvesmo pasaules interjera dizaina tendences.

Durvju dekoratīvais pārklājums SoftTouch ar matētu faktūru un neatkārtojamu taktilo efektu, pieskaroties ir ļoti patīkams – pat visprasīgākais īpašnieks nepaliks vienaldzīgs. Matētā faktūra durvīm piešķirs samtainu izskatu, bet aktuālie krāsu risinājumi izcels jūsu dzīvokļa individuālo stilu.

3 vispieprasītākās krāsas palīdzēs sekot līdzi interjera pasaules tendencēm un izcels jūsu dzīvokļa individualitāti.

Soft Touch "Baltais kašmirs" palīdzēs iegūt vizuālu telpas paplašināšanas efektu un priekšnamā sniegt viegluma un gaisīguma sajūtu. Ieejas durvis šādā izpildījumā izcili izskatīties gan nelielā telpā, gan plašos priekšnamos.

Soft Touch "Dūmakains kašmirs" jūsu mājā ienesīs harmonijas un mājīguma sajūtu. Tonim ir raksturīga no apgaismojuma atkarīga "rotaļāšanās" ar dažādām krāsām. Šī apdare ir īpaši pieprasīta, jo tā vizuāli ir līdzīga krāsojumam un ļoti labi sader ar mūsdienu iekštelpu durvju stilu.

Soft Touch "Melnais kašmirs" ar savām krāsas īpatnībām harmoniski saskanēs ar citiem toņiem un iekļausies jebkurā interjerā, kas izveidots modernā stilā. Šādā izpildījumā izgatavotas durvis kļūs par atsevišķu jūs priekšnama elementu un radīs īpaši labu kontrastu.

Pasūtījums

 

* Lūdzu, aizpildiet laukus pareizi!
Nosūtīt! Nosūtām...

Paldies!

Mēs saņēmām Jūsu pasūtījumu!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu