Aiļu apdare

Доборы.jpgDurvju ailes apšuvumus ieejas durvīm piešķirs vienotu un pabeigtu izskatu.

Saviem klientiem mēs piedāvājam durvju aiļu apdares iespēju ar MDF paneļiem.

Pēc ieejas durvju uzstādīšanas dzīvokļa pusē paliek redzami enkuri, montāžas putas, bojātas sienas, kas bojā priekšnama interjeru. Uzstādīšanas sekas var nosegt ar kārbas paplatinājumiem un aplodām.

Durvju ailes apšuvumus ieejas durvīm piešķirs vienotu un pabeigtu izskatu. Paplatinājumu faktūru un krāsu piemeklē tā, lai tā pilnībā sakristu ar jūsu ieejas durvju iekšējo paneli. Kārbas paplašinājumi durvīm piešķir ne tikai estētiski patīkamu skatu, bet arī nodrošina papildu aizsardzību pret troksni un caurvēju.

Apdares darbu process un izpildes termiņš:

  1. Pēc ieejas durvju uzstādīšanas veic uzmērīšanu un pēc iegūtajiem izmēriem noformē ražošanas pasūtījumu:
  2. Kārbas paplašinājumu un aplodu izgatavošanas termiņš ir 3-4 nedēļas pēc avansa saņemšanas (avanss ir 50% no kopējās cenas).
  3. Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu noliktavā apdares meistari kvalitatīvi un operatīvi veiks durvju ailes apdari.
  4. Profesionāli meistari bez liekiem gružiem un trokšņa uzstādīs paplatinājumus, ņemot vērā jūsu priekšnama konstruktīvās īpatnības.

«STEEL LINE» ražošanā izmanto tikai pret bojājumiem un skrāpējumiem noturīgus pārklājumus. Paplatinājumiem un aplodām, kas izgatavotas no MDF, īpaša kopšana nav vajadzīga. Durvju paneļiem, kas izgatavoti ar speciālām tehnoloģijām, ir antistatiskas īpašības, un tās nepievelk putekļus.

Pasūtījums

 

* Lūdzu, aizpildiet laukus pareizi!
Nosūtīt! Nosūtām...

Paldies!

Mēs saņēmām Jūsu pasūtījumu!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu