Durvis dzīvoklim

Durvis privātmājai

Par mums

Mūsu uzņēmums Baltijas valstu metāla durvju tirgū aktīvi un veiksmīgi strādā kopš 2006. gada. No 2015. gada SIA "BUVEXPO" ir Baltkrievijas Republikā lielākā metāla durvju ražošanas rūpnīcas «STEEL LINE» pārstāvis.

Rūpnīca ir dibināta 1996. gadā. Visā šajā laikā tā spēja iegūt un noturēt savu tirgus daļu, un pierādīt sevi kā uzticamu kvalitatīvas produkcijas ražotāju. Katru dienu rūpnīcā saražo līdz 220 durvīm, kas ir vairāk nekā 4500 durvis mēnesī. Pārdomāta vadība, saliedēta profesionāļu komanda un augstas kvalitātes tehnoloģijas mūsu rūpnīcai palīdz sekot līdzi laikam un jaunākajām pasaules tendencēm. Mēs vienmēr esam gatavi pārmaiņām un operatīvi reaģējam uz tirgus izmaiņām.

«STEEL LINE» jau ilgu laiku Baltkrievijā ir ieejas durvju ražošanas tirgus līderis. Profesionālajos konkursos rūpnīca vairākas reizes tika atzīta par labāko ražotāju. Pateicoties vadošo pasaules ražotāju - Japānas, Vācijas, Austrijas, Itālijas un Šveices ražotāju iekārtām, mūsu rūpnīca katras durvju detaļas izgatavošanā ir sasniegusi augstu precizitāti. Ilgtermiņa sadarbība ar vadošajiem materiālu un komplektējošo detaļu ražotājiem - Itālijas, Turcijas, Vācijas, Izraēlas ražotājiem – izslēdz nekvalitatīvu izstrādājumu izmantošanu. Rūpnīca saviem produktiem nodrošina pilnu garantiju.

Mūsu produkcijai ir veikta testēšana Eiropas testēšanas centrā, un tai ir izsniegts ES sertifikāts. Kvalitātes vadības sistēma atbilst starptautiskajam standartam ISO 9001:2009. Rūpnīcā «STEEL LINE» darbojas kvalitātes kontroles sistēma, kas mums ļauj garantēt mūsu produkcijas drošumu, ilgu kalpošanas laiku un augstus tehniskos parametrus.

Mēs pieņemam pasūtījumus jebkura formāta un sarežģītības pakāpes ieejas metāla durvīm. Vienviru, divviru durvis ar atvēršanu uz iekšu, āru, budžeta klases un dizaina klases durvis, dzīvokļu un ārējās durvis – mums ir durvis jebkurai mājai. Vairāk nekā 1 953 456 durvju varianti, un tā vēl nav galējā robeža.

Liela noformējuma variantu, materiālu, furnitūras un slēdzeņu sistēmu izvēle jebkuru dizaina projektu ļauj pilnībā realizēt atbilstoši klienta prasībām. Mēs izmantojam tikai ekoloģiski tīrus materiālus, kuriem ir augsta noturība pret nelabvēlīgiem klimata apstākļiem un lieliskas vizuālās īpašības.

Visas metāla durvis, kas piedāvājam mūsu ekskluzīvajā salonā DURVJU PASAULE, ir izveidotas ar mūsdienīgām itāļu iekārtām un pilnībā atbilst Eiropas tehnoloģiskajiem standartiem.

Hīts

MONTANA

MONTANA

€539.00 €659.00
✓ Ir noliktavā ✗ Pēc pasūtījuma
BRIONI

BRIONI

€539.00 €659.00
✓ Ir noliktavā ✗ Pēc pasūtījuma
SP STREET LIGHT

SP STREET LIGHT

€349.00 €440.00
✓ Ir noliktavā ✗ Pēc pasūtījuma
SP GRACE

SP GRACE

€349.00 €409.00
✓ Ir noliktavā ✗ Pēc pasūtījuma

Jaunums

ZIGZAG

ZIGZAG

€1103.00
✓ Ir noliktavā ✗ Pēc pasūtījuma
CLERMONT

CLERMONT

€1274.00
✓ Ir noliktavā ✗ Pēc pasūtījuma
MARGO

MARGO

€1134.00
✓ Ir noliktavā ✗ Pēc pasūtījuma
LOFT

LOFT

€833.00
✓ Ir noliktavā ✗ Pēc pasūtījuma

Pasūtījums

 

* Lūdzu, aizpildiet laukus pareizi!
Nosūtīt! Nosūtām...

Paldies!

Mēs saņēmām Jūsu pasūtījumu!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu