Materiāli un krāsas

Kādas prasības mēs izvirzām ārdurvīm? Ja iet runa par privātmāju ārdurvīm, tad tām jābūt izturīgām pret negatīvu atmosfēras ietekmi, piemēram, asām temperatūras izmaiņām, paaugstinātu mitrumu, ultravioletā starojuma ietekmi u.c. Ja iet runa par dzīvokļa ārdurvīm, tad, parasti, svarīgākais ir durvju skaņas izolācija un drošība. Privātmājas vai dzīvokļa ārdurvis, bet to izskatam jābūt harmonijā ar ēkas fasādi un jāsaglabā nevainojams stāvoklis visu ekspluatācijas laiku. Vai var savienot perfektu stāvokli un ilgmūžību? Tuvojoties jaunajai sezonai rūpnīca ir ieviesusi daudzus jaunus durvju paneļu apdares variantus, lai ideāls durvju izskats mūs priecētu ilgus gadus.

STEELTEX pārklājumu krāsas

skylinenew.png - Tiek izmantots dzīvokļa ārdurvju apdarei

house-1 (1).jpg - Tiek izmantots privātmāju ārdurvju apdarei

 

Augsti attīstītu tehnoloģu pārklājuma uzklāšana, nodrošina ārdurvju uzticamu aizsardzību pret ultravioleto starojumu, krasām temperatūras izmaiņām un paaugstinātu mitrumu. Pateicoties savai unikālajai struktūrai, pārklājums saglabā sākotnējo izskatu pat pēc ilgstošas izmantošanas ekstremālos klimatiskajos apstākļos, kā arī aizsargā ārdurvis no dažādiem bojājumiem. Īpašais pārklājuma slānis ļauj lietot vecināšanas tehniku - durvju paneļu patinēšanu. Produkcijai ir daudzu kvalitātes standartu sertifikāti, tostarp ISO 9001 (2000), Din, SKZ u.c. Segums neizdala kaitīgas vielas un ir pilnīgi drošs.

 

balts.png tumšais ozols.png sirmais ozols.png balināts ozols.png

 zelta ozols.png tikkoks.png

OAK PANEL pārklājumu krāsas

skylinenew.png - Tiek izmantots dzīvokļa ārdurvju apdarei

house-1 (1).jpg - Tiek izmantots privātmāju ārdurvju apdarei

 

Tērauda durvis ar “Ozolkoka paneļiem” ir skaistuma un uzticamības tandēms. Ozols ir greznuma un ilgmūžības simbols. Ozolkoka durvis piešķir mājoklim īpašu mājīguma un komforta atmosfēru. Pateicoties speciālam perpendikulāram koka slāņu izvietojumam un īpašai apstrādei, durvju paneļi Oak Panel ir noturīgi pret izžūšanu un plaisu veidošanos. Speciālais laku-krāsu pārklājums padara Oak Panel durvju paneļus īpaši noturīgus pret atmosfēras iedarbību. Pateicoties paneļa nelielajam svaram, durvju eņģes nav pārmērīgi noslogotas un tāpēc kalpo ilgāk. Katrs durvju panelis tiek nokrāsots manuāli – meistars rūpīgi nokrāso katru stūrīti un visus mazākos durvju paneļa elementus. Rezultātā rodas neatkārtojams dziļš krāsojums.

 

baltais ozols.png Ziloņkaula ozols.png konjaka ozols.png дуб бронзовый 2.png mokka ozols.png brūnais ozols.png tumšais ozols.png sarkanais ozols.png melnais ozols.png pelēkais ozols.png

 

EKOŠPONS pārklājuma krāsas

skylinenew.png - Tiek izmantots dzīvokļa ārdurvju apdarei

 

Šim pārklājumam piemīt visas mūsdienu sintētiskā materiāla priekšrocības Šis segums nodrošina faktisko koksnes imitāciju. Precīzi atkārtojot koka zīmējumu un reālo koka faktūru. Segums ļauj radīt efektīgus dizaina risinājumus, kas ir īpaši pieprasīti dzīvokļa durvīm.

 
sniegainais ozols.png krafta ozols.png plombīrs.png venge tumšais.png karaliskais ozols.png itāļu ozols.png krēmīgais osis.png karpatu egle.png tumši pelēks venge.png

PVC pārklājuma krāsas

skylinenew.png - Tiek izmantots dzīvokļa ārdurvju apdarei

 

Jauns, inovatīvs pārklājums, kas tiek piedāvāts plašā krāsu risinājumu spektrā, reāli imitē koka struktūru un nodrošina papildu aizsardzību pret maziem skrāpējumiem. Optimāls pārklājums dzīvokļa ieejas durvīm.

 
baltais osis.png venge gaišais.png ozols grejs.png mandeļu ozols.png Polāra lapegle.png Pelēka lazūra.png tumšais rieksts.png akmens brūns.png akmens tumši-pelēks.png larče bjanka horizonts.png medu akācija horizonts.png 
 

SOFT TOUCH pārklājuma krāsas

skylinenew.png - Tiek izmantots dzīvokļa ārdurvju apdarei

 

Soft Touch dekoratīvais segums ir jauns risinājums dekoratīvo paneļu apdarē. Matētā faktūra piešķir durvīm maigu, samtainu izskatu un rada neatkārtojamu tekstila efektu. Mūsdienīgās krāsas uzsver Jūsu interjera individuālo stilu. Segums ir ideāli piemērots dzīvokļa ārdurvīm.

 

balts kašmirs.png dūmakainais kašmirs.png melns kašmirs.png

 

STEELLAK pārklājums krāsas

skylinenew.png - Tiek izmantots dzīvokļa ārdurvju apdarei

house-1 (1).jpg - Tiek izmantots privātmāju ārdurvju apdarei

 

Mūsdienīgas itāļu lakas un krāsas ir optimāla izvēle ārdurvju paneļu apdarei, tām piemīt paaugstināta izturība un laba noturība pret jebkuriem laikapstākļiem. Itāļu emalja un laka ārpusē, kā arī laminācija iekšpusē rada ūdensnecaurlaidīgu bruņu, kas 100% aizsargā durvju paneli no deformācijas pat tad, ja ir ilgstoša mitruma ietekme. Tas ir īpaši aktuāls pastāvīga lietus un sniega laikā. Mēs rūpīgi sekojam tendencēm interjeru dizainā, un šosezon ievērojami paplašinām krāsu paleti gataviem durvju risinājumiem. Tagad jūs varat sekot durvju modes tendencēm, saglabājot individualitāti. Vai vēlaties eksperimentēt un nebaidāties no jauniem spilgtiem risinājumiem? Izvēlieties Jūsu durvīm jebkuru krāsu no RAL paletes - un mēs realizēsim jūsu visdrosmīgākās ieceres! Daudzi mūsu klienti jau ir izmantojuši šo ekskluzīvo piedāvājumu un izveidojuši neatkārtojamu mājas tēlu.

 
 
белый RAL 9003.png Слоновая кость RAL 9001.png Серый RAL 7044.png Капучино RAL 1019.png Платиновый серый RAL 7036 2.png коричневый RAL 8017 2.png Черно-серый RAL 7021 (3).png Серый графит RAL 7043 2.png Марсала RAL 3032 2.png Зеленый турмалин RAL 6028.png

Pasūtījums

 

* Lūdzu, aizpildiet laukus pareizi!
Nosūtīt! Nosūtām...

Paldies!

Mēs saņēmām Jūsu pasūtījumu!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu