Metāla durvis pēc pasūtījuma

Durvju salons “Durvju Pasaule” īsteno individualizētus jebkuras sarežģītības pakāpes metāla durvju dizaina projektus. Pildot baltkrievu zīmola «Steel Line» oficiālās pārstāvniecības funkcijas, mēs garantējam saviem klientiem augstu gala produktu kvalitāti par rekordzemām cenām. Mūsu tīmekļa vietnē jūs varat pasūtīt jebkuras konfigurācijas metāla durvis, kas pilnībā atbildīs jūsu prasībām.
 

Mēs piedāvājam:

  • 80 iekšējās un ārējās virsmas frēzējuma veidus;
  • 22 dažādus krāsu toņus un tekstūru tipus jebkuram dizainam;
  • 5 aizsargplāksnīšu variantus, no minimālisma līdz klasikai;
  • 4 mūsdienīgus augsto tehnoloģiju materiālus;
  • 3 kvalitatīvas Eiropas furnitūras tipus.


Metāla durvju izgatavošana pēc pasūtījuma ļaus jums izvairīties no garlaicīgiem tipveida risinājumiem, padarot ieejas durvis par pievilcīgu interjera elementu un iemiesojot to dizainā savu individualitāti.

Nestandarta durvis dzīvoklim un mājai

Mūsdienu namu īpašnieku vidū ir ļoti augsts pieprasījums pēc nestandarta duurvīm, un ekskluzīvu dizaina projektu apjoms tirgū nemitīgi aug. Starp daudzajām prasībām, ko durvju pasūtītāji sniedz to ražotājiem, var izcelt četras galvenās:
 

  • Plaša dizaina variantu, materiālu un furnitūras izvēle;
  • Augsta atsevišķu komponentu un kopējās konstrukcijas kvalitāte;
  • Operativitāte un nolīgto termiņu ievērošana;
  • Sabalansēta attiecība starp cenu un kvalitāti.


Metāla durvis «Steel Line» pilnībā atbilst visām minētajām prasībām. Pateicoties plašajam materiālu klāstam, gala produktu augstajai kvalitātei, pilnīgai nolīgto termiņu ievērošanai un demokrātiskai cenu politikai, mūsu uzņēmums pamatoti tiek uzskatīts par vienu no labākajiem metāla durvju ražotājiem Baltijas valstīs.
 

Pasūtīt nestandarta metāla durvju izgatavošanu jūs varat aizpildot atsauksmes formu vai sazinoties ar mūsu pārdošanas nodaļas speciālistiem pa tālruni +371 26158635.
 

Dekoratīvais pārklājums Vinorits

Augsti tehnoloģiskais pārklājums garantē drošu ārdurvju aizsardzību pret ultravioleto staru, ekstremālu temperatūru un paaugstināta gaisa mitruma iedarbību. Pateicoties tā unikālajai struktūrai, šis pārklājums saglabā sākotnējo ārējo izskatu pat pēc durvju lietošanas nepastāvīgos klimatiskajos apstākļos daudzu gadu garumā, tādējādi pasargājot ieejas durvis no dažādiem bojājumiem.

Tumšs ozols
Balināts ozols
Balts
Sirms ozols
Zeltains ozols
Mahagons
Tiks

Dekoratīvais pārklājums Ekošpons

Ņemot vērā, ka minētajam pārklājumam piemīt visas mūsdienīga sintētiskā materiāla priekšrocības, tas nodrošina reālistisku īstas koksnes imitāciju. Precīzi atkārtojot īsta koka rakstu un faktūru, pārklājums sniedz iespēju radīt efektīvus dizaina risinājumus, kas ir īpaši pieprasīti dzīvokļa durvju gadījumos.

Tumšs venge
Kapučīno
Plombīrs
Polārais pelēks

Dekoratīvās krāsas un lakas

Mūsdienu itāļu lakas un krāsas, kurām piemīt paaugstināta noturība un laba izturība pret jebkuru laika apstākļu iedarbību, būs optimāla izvēle ieejas ārdurvju apdarei.

Melna-pelēka, sudraba patina
Melna-pelēka, zelta patina
Melna-pelēka RAL 7021
Balta

Ziloņkauls RAL 9001

Debesīga RAL 5024

Pistācijas RAL 6019

Dekoratīvais pārklājums PVC

Jaunais, inovatīvais pārklājums, kas ir pieejams visplašākajā krāsu risinājumu spektrā, reālistiski imitē koka struktūru un nodrošina papildu aizsardzības slāni pret sīkiem skrāpējumiem. Tas ir optimāls risinājums metāla ieejas durvīm.

Tumšs rieksts
Gaišs venge
Ozols Antique
Tīkkoks

Durvju vērtnes ārējā un iekšējā frēzējuma izvēle

Durvju aplodas

Standarts
Premium
Logo
Nice
Vizantija