Metāla durvis dzīvoklim

Metāla durvis dzīvoklī ir atzītas par visdrošāko līdzekli aizsardzībai pret uzlaušanu un nesankcionētu nevēlamu personu iekļūšanu. Dzīvokļa ārdurvis no salona "Durvju Pasaule" ir parādījušas sevi kā galveno mūsdienīga mājokļa komponentu, bez kura pat vislabākās apsardzes sistēmas nespēj nodrošināt 100% drošību.

Mūsu tīmekļa vietnē aplūkojamās durvis ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, tām ir izturīgs karkass, un tās ir aprīkotas ar drošām slēdzenēm un furnitūru, kas pārstāv zīmolus Mottura, Border, Kale, Securemme un Apecs. To konstrukcijai piemīt nepārspētas izpildījuma īpašības, kurā iemiesots optimāls līdzsvars starp cenu un kvalitāti.

Plašais "Stalnaja linija" durvju klāsts sniegs jums iespēju piemeklēt optimālu risinājumu jebkuram dizainam, jebkurām gaumes prioritātēm un drošības līmeņa prasībām. Pie mums jūs varat iegādāties elegantas un izturīgas metāla durvis par rūpnīcas cenām!

Durvju modeļi

499.00 € 569.00 €
499.00 € 569.00 €
499.00 € 569.00 €
499.00 € 569.00 €
499.00 € 569.00 €
529.00 € 569.00 €
499.00 € 569.00 €

Labākās metāla ārdurvis dzīvoklim

Labākās metāla durvis dzīvoklim izceļas uz parasto durvju konstrukciju fona ar savu skaistumu, lietošanas vieglumu, apkalpošanas vienkāršību un lielu izturības rezervi. Tāpēc, pirms iegādāties metāla ieejas durvis dzīvoklim, nepieciešams pārliecināties par savas izvēles atbilstību šādiem galvenajiem kritērijiem:

  • Augsta drošības klase ir svarīgākā jebkuru ieejas durvju īpašība. Labu izturību pret izplatītiem uzlaušanas paņēmieniem spēj nodrošināt tikai pastiprinātas metāla durvis, kas ir aprīkotas ar daudzlīmeņu aizslēgšanas sistēmām.
  • Mūsdienīgs dizains padara ieejas durvis ne tikai par uzticamu drošības līdzekli, bet arī par izsmalcinātu interjera elementu. Dažādas materiālu kombinācijas, mūsdienīgi noformējuma varianti un krāsu toņu kombinācijas nodrošina plašu risinājumu izvēli jebkura interjera dizainam.
  • Lietošanas ērtums izdevīgi atšķir augsti tehnoloģiskās metāla durvis no mazbudžeta analogiem. Katrai durvju detaļai ir jābūt pārdomātai tā, lai tās katru dienu izsauktu komforta sajūtu un patīkamas emocijas.

Vēl viena mūsu durvju īpatnība izpaužas to estētiski baudāmajā un iedvesmojošā izskatā. Tās piesaista kaimiņu uzmanību un izsauc lepnuma sajūtu to īpašniekā. Lai arī cik liels nebūtu jūsu dzīvoklis, ar mūsu durvīm tas allaž atgādinās neieņemamu cietoksni, kas spēj izturēt jebkuras agresijas formas.