AVENTURA (bērza špons)AVENTURA (bērza špons)AVENTURA (bērza špons)AVENTURA (bērza špons)
AVENTURA (bērza špons)AVENTURA (bērza špons)

AVENTURA (bērza špons)

Ārdurvis sniegs Jums komfortu un drošību par pieņemamu cenu. Durvis atbilst visām ārējo durvju prasībām. Durvju apdarei tiek izmantots bērza mitrumizturīgais finieris, kas, pateicoties augstajam blīvumam, ir pierādījis sevi kā lielisku apdares materiālu. Bērzu izmanto kuģu būvē.

Cena norādīta par 80. sērijas durvīm, 92. sērijas tāda paša izpildījuma durvju cena paaugstinās par 145 EUR. (Piemaksā ietilpst: termopārēja, metāla biezums 1,5mm, 3 blīvējuma kontūri. Detalizētāk par sērijas atšķirībam iespējams uzzināt sadaļā "Apraksts")

Cenā nav iekļauti piegādes un montāžas pakalpojumi. Šīs izmaksas tiek aprēķinātas individuāli atkarībā no Jūsu atrašanās vietas.

Par nelielu piemaksu iespējams izgatavot nestandarta izmēra durvis, kā arī uz iekšu veramas durvis. Standarta durvju kārbas izmēri: 950x2050mm un 860x2050mm.

€1051.00
Pasūtīt
✓ Ir noliktavā ✗ Pēc pasūtījuma
BJORK paneļu krāsas:
Sērija: 80
Apdare ārpusē: BJORK panelis 12 mm, krāsa "kalabria"
Apdare iekšpusē: BJORK panelis 12 mm, krāsa "šabo"
Metāla biezums: 1,2 mm
Vērtnes biezums: 90 mm
Siltinājums: Daudzslāņu siltinājuma sistēma
Kārbas biezums: 119 mm
Kārbas siltinājums: Daudzslāņu siltinājuma sistēma
Siltinājuma kontūras: 2 Shlegel (Vācija) kontūras
Pretnoņemšanas rīģeļu daudzums: 2 gab.
Eņģes: Pastiprinātas izturības eņģes ar balsta gultni (Itālija) 2 gab.
Skaņas izolācija: 45 dB
Augšējā slēdzene: APECS T57
Apakšējā slēdzene: APECS T52
Cilindrs: VELA
Nakts aizbīdnis: ir
Kleidas: standarta, bez portāla

Metāla durvis AVENTURA

 

Tērauda durvis ar termomitrumizturīgiem MDF paneļiem.
Metāla plāksnes biezums: 1,2 mm (slēdzeņu zonā 2,4 mm).

Itāļu eņģes ar iebūvētu centrēšanas elementu paredzētas vairāk nekā 300 000 atvēršanas cikliem. Enģēs ir speciālais iedobums, kas ļauj ieeļļot eņģes nedemontējot masīvo durvju vērtni.

Iespējams izvēlēties frēzējumus un krāsas gan ārējam panelim, gan iekšējam. Cena var mainīties atkarībā no fēzējuma sarežģītības pakāpes, durvju izmēra, pārklājuma, furnitūras izvēles, u.c.​

Durvis iespējams izgatavot gan 80. sērijas, gan 92. sērijas. Šo sēriju pamata atšķirības:

80. sērija 90. sērija
Skaņas izolācija līdz 45 dB Skaņas izolācija līdz 50 dB
Blīvējuma kontūras 2 Schlegel (Vācija) kontūras Blīvējuma kontūras 3 Schlegel (Vācija) kontūras
Metāla biezums 1,2 mm Metāla biezums 1,5 mm
Slēdzenes 3 iespējamās kombinācijas Slēdzenes 5 iespējamās kombinācijas
Termopārēja Termopārēja JĀ*
Ispēja izgatavot uz iekšu veramas durvis Ispēja izgatavot uz iekšu veramas durvis

*Rūpnīcas "Steel Line" privātmāju ārdurvju būtiska priekšrocība ir termopārēja (to iespējams uzstādīt tikai 90. sērijas ardurvīm par papildus 80 EUR samaksu), kas tiek uzstādīta ne tikai pašā vērtnē, bet arī kārbā. Termopārēja ir kompozītmateriāls, kas atdala iekšējo un ārējo kārbu, novēršot kārbas caursalšanu un kondensāta rašanos pie augstām temperatūras svārstībām robežā iela/māja. (Ievērojot gaisa mitruma līmeni, kas sastāda: ziemā - temperatūra ārā līdz -30°С, relatīvais mitrums telpā aiz durvīm līdz 40%; vasarā temperatūra ārā līdz +50°С, relatīvais mitrums telpā aiz durvīm līdz 60%) Šādu durvju uzstādīšana pilnībā atbrīvo Jūs no nepieciešamības izmantot auksto vējtveri (koridoru).


Bjork Panel – ir daudzslāņu, atmosfērizturīgais panelis no bērza špona. Bērzs ir slavens ar savu izturību. Tas jūtas vienlīdz labi jebkuros klimatiskajos apstākļos, sākot no upju mitrajiem krastiem, jūrām un kārstām stepēm, un tālu aiz polārā loka. Sakarā ar lielo pielāgojamību bērza koks ir lielisks materiāls izmantošanai māju ieejas durvīs.

9 slāņu bjorka panelis ir izturīgs pret mitrumu. Nebaidās no temperatūras izmaiņām, izturīgs pret bojājumiem. Neparasts raksts, kas piemit dabīgam kokam, neatkārtojas. Katras izveidotās durvis ir unikālas. Paneļiem tiek veikta īpaša tehnoloģiska apstrāde, kā rezultātā papielinās to izturība pret pelējuma un sēnīšu parādīšanos, mehāniskiem bojājumiem un UV staru iedarbību.

Mēs izmantojam unikālas krāsvielas un īpašu Itālijā ražotu laku, kas piesūcina paneli kā plīvuru, nodrošinot papildu aizsardzību pret mitrumu un UV stariem, bet vienlaicīgi neslēpjot autentisku koka zīmējumu.


durvis_3.jpg

Durvīm ir daudzlīmeņu uzlaušanas aizsardzība:

 • Slēptās, īpašas konstrukcijas cietības ribas, novērš durvju stūru "saliekšanu" un pilnībā bloķē pieeju durvju daļai, kur novietota slēdzeņu sistēma.
 • Pret noņemšanas rīģeļi, diametrs 15 mm, nogriežot eņģes novērš iespēju atvērt durvis. Izturība pret saliekšanu 1200kg.
 • Tērauda plātnes - slēdzeņu zonā 2,4 mm biezas. Kalpo par papildus aizsardzību pret izurbšanu, izlauzšanu, izsisšanu vai izfrēzēšanu.
 • Bruņu platne no rūdītā tērauda nodrošina papildus aizsardzību slēdzenes mehānismam.
 • Nakts aizbīdnis.
 • Drošas slēdzeņu kombinācijas pēc klienta izvēles.
 • Atslēgu komplekti iepakoti firmas maisiņā ar uzņēmuma logo. To atver tikai klienta klātbūtnē. Tas izslēdz atslēgas dublikāta izgatavošanu pasūtījuma posmos un garantē klientam maksimālu drošību un privātumu.

 


Visām ārdurvīm ir 3 slāņu pretkorozijas aizsardzība. Durvju kārbā uzstādītais piedurlīstes regulators sniedz iespēju regulēt durvju vērtnes piekļaušanās blīvumu. Tas nodrošina vienmērīgu slēdzeņu darbu un ērtu durvju aizvēršanu visā to kalpošanas laikā. Visām ārdurvīm papildus ir nerūsējošā tērauda slieksnis, kas novērš rūsas veidošanos mitruma un nokrišņu ietekmē. Pateicoties savām unikālajām īpašībām, nerūsējošais tērauds palielina durvju kalpošanas laiku un pasargā slieksni no mehāniskiem bojājumiem.


Угол 80у.jpg

Siltuma un skaņas izolācijas slāņi:

 1. Bērza mitrumizturīgais finieris 12 mm.
 2. Putupoliestirols - neuzsūc kondensātu un mitrumu no gaisa, kas ļauj saglabāt durvju siltumizolācijas īpašības un vienlaikus novērš tērauda koroziju.
 3. Siltuma izolējošais materiāls "Porileks", kas izvietots starp ārējo paneli un tērauda vērtni, ievērojami palielina durvju izolācijas īpašības. Pēc izolējošajām īpašībām to varētu pielīdzināt papildu 16 mm biezam MDF panelim.
 4. Siltumatstarojoša plēve (siltuma spogulis) - atstaro līdz pat 98% no siltuma starojuma, radot "termosa efektu" (saglabā siltumu iekšpusē, novērš aukstuma iekļūšanu). Tas uzlabo durvju siltumizolāciju vairāk nekā par 30%.
 5. Gaisa slānis - nepieciešams efektīvai “siltuma spoguļa” darbībai.
 6. Bērza mitrumizturīgais finieris 12 mm.

 

*Aprakstam un attēliem ir tikai informatīva nozīme. Preču komplektācijā iespējamas rūpnīcā noteiktas izmaiņas vai modifikācijas. Cenas norādītas ar PVN. Garantijas remonts netiek veikts gadījumos, ja klients ir atteicies no "SIA Buvexpo" montāžas pakalpojumiem un durvju bojājumi radušies montāžas laikā vai nekvalitatīvas montāžas dēļ. 

Privātmāju ārdurvīm jābūt zem nojumes, lai aizsargātu durvis no spēcīgiem nokrišķiem un tiešo saules staru ietekmes.



Pasūtījums

 

* Lūdzu, aizpildiet laukus pareizi!
Nosūtīt! Nosūtām...

Paldies!

Mēs saņēmām Jūsu pasūtījumu!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu