SONATASONATA

SONATA

Tērauda durvis ar “Ozolkoka paneļiem” ir skaistuma un uzticamības tandēms. Ozols ir greznuma un ilgmūžības simbols. Ozolkoka durvis piešķir mājoklim īpašu mājīguma un komforta atmosfēru. Pateicoties speciālam perpendikulāram koka slāņu izvietojumam un īpašai apstrādei, durvju paneļi OakPanel ir noturīgi pret izžūšanu un plaisu veidošanos.

Nestandarta izmēra gadījumā cena var mainīties atkarībā no durvju laukuma, frēzējuma sarežģītības pakāpes, apdares izvēles, furnitūras un citiem komplektējošiem elementiem. Pēc klienta vēlmēm iespējams mainīt dizainu no abām pusēm, furnitūru un apdares krāsas.

Cenā nav iekļauti piegādes un montāžas pakalpojumi. Šīs izmaksas tiek aprēķinātas individuāli atkarībā no Jūsu atrašanās vietas.

€1939.00 €2154.00
Pasūtīt
✓ Ir noliktavā ✗ Pēc pasūtījuma
Oak Panel:
Mokka ozols
Konjaka ozols
Brūnais ozols
Melnais ozols
Ziloņkaula ozols
Baltais ozols
Sarkanais ozols
Bronzas ozols
Tumšais ozols
Pelēkais ozols
Sērija: 100
Apdare ārpusē: ozolkoka paneļi 18 mm, Oak Panel "mokka ozols"
Apdare iekšpusē: ozolkoka paneļi 18 mm, Oak Panel "mokka ozols"
Metāla biezums: 1,5 mm
Vērtnes biezums: 100 mm
Siltinājums: 6 slāņu termoizolācija
Kārbas biezums: 121 mm
Kārbas siltinājums: Daudzslāņu siltinājuma sistēma
Siltinājuma kontūras: 4 Shlegel (Vācija) kontūras
Pretnoņemšanas rīģeļu daudzums: 2 gab.
Eņģes: Pastiprinātas izturības eņģes ar balsta gultni (Itālija) 2 gab.
Skaņas izolācija: 65 dB
Augšējā slēdzene: KALE 257L
Apakšējā slēdzene: KALE 252R
Cilindrs: KALE
Nakts aizbīdnis: ir
Kleidas: standarta, bez portāla

Metāla durvis SONATA

 

Tērauda durvis ar ozolkoka paneļiem.
Monolītas tērauda plāksnes biezums : 1,5 mm (slēdzeņu zonā 3 mm)

 

Oak Panel - augstas kvalitātes daudzslāņu panelis ar 11 perpendikulāros virzienos vērstiem koka slāņiem. Iekšējie slāņi - afrikāņu koks, augšējais - ozola finieris.

Analoģisks materiāls «kuģu saplāksnis» tiek izmantots kuģu būvēšanā.

Veidojot frēzējumu uz Oak Panel paneļa tiek atvērts koka iekšējais slānis, tādējādi radot reāla ozolkoka masīva iespaidu.


Rūpnīcas "Steel Line" privātmāju ārdurvju būtiska priekšrocība ir termopārēja, kas tiek uzstādīta ne tikai pašā vērtnē, bet arī kārbā. Termopārēja ir kompozītmateriāls, kas atdala iekšējo un ārējo kārbu, novēršot kārbas caursalšanu un kondensāta rašanos pie augstām temperatūras svārstībām robežā iela/māja. (Ievērojot gaisa mitruma līmeni, kas sastāda: ziemā - temperatūra ārā līdz -30°С, relatīvais mitrums telpā aiz durvīm līdz 40%; vasarā temperatūra ārā līdz +50°С, relatīvais mitrums telpā aiz durvīm līdz 60%) Šādu durvju uzstādīšana pilnībā atbrīvo Jūs no nepieciešamības izmantot auksto vējtveri (koridoru).

Itāļu eņģes ar iebūvētu centrēšanas elementu paredzētas vairāk nekā 500 000 atvēršanas cikliem. Enģēs ir speciālais iedobums, kas ļauj ieeļļot eņģes nedemontējot masīvo durvju vērtni.

Unikālā iespēja, kurai nav alternatīvas tirgū - durvju kārbas krāsošana 2 krāsās. Tagad nav jāmeklē kompromiss starp ārējā un iekšējā paneļa dizainu!

Durvis aprīkotas ar 4 Schlegel (Vācija) pēdējās paaudzes, ilgmūžīgām siltinājuma kontūrām. Trīs kontūras izvietotas kārbā, viena kontūra- durvju vērtnē. Divas kontūras maksimāli pietuvinātas durvju ārējai virsmai un aizvērtā stāvoklī veido papildus labirintu, lai apgrūtinātu vēja un smaku nokļūšanu no ielas vai kāpņutelpas.

100. sērijas durvis iespējams izgatavot jebkura izmēra. Nestandarta izmēra gadījumā cena var nedaudz mainīties atkarībā no durvju laukuma, frēzējuma sarežģītības pakāpes un apdares izvēles. Dizains no abām pusēm, furnitūra, apdares krāsa tiek mainīta individuāli atkarībā no klienta vēlmēm.


Nevainojams dizains un droša aizsardzība

 

Unikāls krāsošanas process (roku darbs)

 «Steel Line» kompānijas speciālisti pašrocīgi nokrāso katru detaļu un visus mazos durvju paneļa elementus. Krāsošanas rezultātā rodas neatkārtojama dziļa krāsa, kas rada īpašu siltuma un mājīguma atmosfēru.

 

 

Efektīva aizsardzība pret deformācijām

Perpendikulāri izvietotu koka slāņu īpašā struktūra un to pirmapstrāde aizsargā paneļus no izžūšanas un plaisu veidošanās. Īpašo laku un krāsu pārklājuma izmantošana padara paneļus atmosfērizturīgus.

 

 

Paaugstināta siltuma un skaņas izolācija

Speciāli izveidotie Oak Panel ozolkoka paneļi kombinācijā ar četrām speciālām vācu Shlegel blīvējuma kontūrām nodrošina ievērojamu siltuma un skaņas izolācijas uzlabojumu. Daudzslāņu ozolkoka masīva paneļu biezums ir 18 mm.

 

 


Ozolkoka paneļa Oak Panel slāņi:

 

1. Divkomponentu laka. Mitrumizturīgā laka aizsargā paneli pret triecienslodzēm un nodilumu, izveido līdzenu virsmu un pilnībā aizver koksnes poras. Saglabā krāsu un spīdumu pat UV staru ietekmē.

 

 

2. Koka piesūcināšana. Piešķir koka tekstūrai toni un īpašu izteiksmību. Paaugstina paneļa kalpošanas laiku un tā pretestību ķīmiskajai un atmosfēriskai ietekmei.

 

 

3. Grunts slānis. Nolīdzina un sagatavo koka virsmu piesūcināšanai. Barjeras grunts tiek uzklāta no abām paneļa pusēm, tas uzlabo atmosfērizturību un nodrošina fantastisku mehānisko iedarbību izturību.

 

 

4. Koka slāņi. 11 koka slāņi ir salīmēti perpendikulāros virzienos. Katrs no slāņiem attur no deformācijas kaimiņu slāni, pateicoties šim panelis neizžūst un neplaisā. Speciālais līmes sastāvs padara paneļus ilgmūžīgus un mitrumizturīgus.

 

 

5. Piedurlīstes. Koka ietvars (piedurlīstes) ir pilnībā izgatavots no ozola masīva. Dekoratīvais elements ir izpildīts klasiskajā stilā, tas piešķir durvīm greznu un reprezentablu izskatu.

 

durvis_3.jpg

Durvīm ir daudzlīmeņu uzlaušanas aizsardzība:

 • Slēptās, īpašas konstrukcijas cietības ribas, novērš durvju stūru "saliekšanu" un pilnībā bloķē pieeju durvju daļai, kur novietota slēdzeņu sistēma.
 • Pret noņemšanas rīģeļi, diametrs 15 mm, nogriežot eņģes novērš iespēju atvērt durvis. Izturība pret saliekšanu 1200kg.
 • Tērauda plātnes - slēdzeņu zonā 3 mm biezas. Kalpo par papildus aizsardzību pret izurbšanu, izlauzšanu, izsisšanu vai izfrēzēšanu.
 • Bruņu platne no rūdītā tērauda nodrošina papildus aizsardzību slēdzenes mehānismam.
 • Nakts aizbīdnis.
 • Drošas slēdzeņu kombinācijas pēc klienta izvēles.
 • Atslēgu komplekti iepakoti firmas maisiņā ar uzņēmuma logo. To atver tikai klienta klātbūtnē. Tas izslēdz atslēgas dublikāta izgatavošanu pasūtījuma posmos un garantē klientam maksimālu drošību un privātumu.

 


Visām ārdurvīm ir 3 slāņu pretkorozijas aizsardzība. Durvju kārbā uzstādītais piedurlīstes regulators sniedz iespēju regulēt durvju vērtnes piekļaušanās blīvumu. Tas nodrošina vienmērīgu slēdzeņu darbu un ērtu durvju aizvēršanu visā to kalpošanas laikā. Visām ārdurvīm papildus ir nerūsējošā tērauda slieksnis, kas novērš rūsas veidošanos mitruma un nokrišņu ietekmē. Pateicoties savām unikālajām īpašībām, nerūsējošais tērauds palielina durvju kalpošanas laiku un pasargā slieksni no mehāniskiem bojājumiem.


Siltuma un skaņas izolācijas slāņi:

 1. Termomitrumizturīgs ozolkoka panelis, 18mm biezs.
 2. Putupoliestirols - neuzsūc kondensātu un mitrumu no gaisa, kas ļauj saglabāt durvju siltumizolācijas īpašības un vienlaikus novērš tērauda koroziju.
 3. Siltuma izolējošais materiāls "Porileks", kas izvietots starp ārējo paneli un tērauda vērtni, ievērojami palielina durvju izolācijas īpašības. Pēc izolējošajām īpašībām to varētu pielīdzināt papildu 16 mm biezam MDF panelim.
 4. Siltumatstarojoša plēve (siltuma spogulis) - atstaro līdz pat 98% no siltuma starojuma, radot "termosa efektu" (saglabā siltumu iekšpusē, novērš aukstuma iekļūšanu). Tas uzlabo durvju siltumizolāciju vairāk nekā par 30%.
 5. Gaisa slānis - nepieciešams efektīvai “siltuma spoguļa” darbībai.
 6. Termomitrumizturīgs ozolkoka panelis, 18mm biezs.

 

*Aprakstam un attēliem ir tikai informatīva nozīme. Preču komplektācijā iespējamas rūpnīcā noteiktas izmaiņas vai modifikācijas. Cenas norādītas ar PVN. Garantijas remonts netiek veikts gadījumos, ja klients ir atteicies no "SIA Buvexpo" montāžas pakalpojumiem un durvju bojājumi radušies montāžas laikā vai nekvalitatīvas montāžas dēļ.

Privātmāju ārdurvīm jābūt zem nojumes, lai aizsargātu durvis no spēcīgiem nokrišķiem un tiešo saules staru ietekmes.Pasūtījums

 

* Lūdzu, aizpildiet laukus pareizi!
Nosūtīt! Nosūtām...

Paldies!

Mēs saņēmām Jūsu pasūtījumu!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu