Paraugs AVENTURAParaugs AVENTURA

Paraugs AVENTURA

Bērzu špons. Kārbas izmērs 950x2050mm. Eņģu puse - labās.

€889.00 €988.00
Pasūtīt
✓ Ir noliktavā ✗ Pēc pasūtījuma
BJORK paneļu krāsas:
Tumšais
Konjaka
Mokka
Bronzas
Sērija: 90
Apdare ārpusē: BJORK panelis 12 mm, krāsa "mokka"
Apdare iekšpusē: BJORK panelis 12 mm, krāsa "konjaka"
Metāla biezums: 1,5 mm
Vērtnes biezums: 90 mm
Siltinājums: Daudzslāņu siltinājuma sistēma
Kārbas biezums: 122 mm
Kārbas siltinājums: Daudzslāņu siltinājuma sistēma
Siltinājuma kontūras: 3 Shlegel (Vācija) kontūras
Pretnoņemšanas rīģeļu daudzums: 2 gab.
Eņģes: Pastiprinātas izturības eņģes ar balsta gultni (Itālija) 2 gab.
Skaņas izolācija: 50 dB
Augšējā slēdzene: APECS T57
Apakšējā slēdzene: APECS T52
Cilindrs: AVERS
Nakts aizbīdnis: ir
Kleidas: standarta, bez portāla

Metāla durvis AVENTURA

 

Tērauda durvis ar termomitrumizturīgiem MDF paneļiem.
Metāla plāksnes biezums: 1,5 mm (slēdzeņu zonā 3 mm).

Itāļu eņģes ar iebūvētu centrēšanas elementu paredzētas vairāk nekā 300 000 atvēršanas cikliem. Enģēs ir speciālais iedobums, kas ļauj ieeļļot eņģes nedemontējot masīvo durvju vērtni.

Rūpnīcas "Steel Line" privātmāju ārdurvju būtiska priekšrocība ir termopārēja (to iespējams uzstādīt tikai 90. sērijas ardurvīm par papildus 80 EUR samaksu), kas tiek uzstādīta ne tikai pašā vērtnē, bet arī kārbā. Termopārēja ir kompozītmateriāls, kas atdala iekšējo un ārējo kārbu, novēršot kārbas caursalšanu un kondensāta rašanos pie augstām temperatūras svārstībām robežā iela/māja. (Ievērojot gaisa mitruma līmeni, kas sastāda: ziemā - temperatūra ārā līdz -30°С, relatīvais mitrums telpā aiz durvīm līdz 40%; vasarā temperatūra ārā līdz +50°С, relatīvais mitrums telpā aiz durvīm līdz 60%) Šādu durvju uzstādīšana pilnībā atbrīvo Jūs no nepieciešamības izmantot auksto vējtveri (koridoru).

durvis_3.jpg

Durvīm ir daudzlīmeņu uzlaušanas aizsardzība:

 • Slēptās, īpašas konstrukcijas cietības ribas, novērš durvju stūru "saliekšanu" un pilnībā bloķē pieeju durvju daļai, kur novietota slēdzeņu sistēma.
 • Pret noņemšanas rīģeļi, diametrs 15 mm, nogriežot eņģes novērš iespēju atvērt durvis. Izturība pret saliekšanu 1200kg.
 • Tērauda plātnes - slēdzeņu zonā 2,4 mm biezas. Kalpo par papildus aizsardzību pret izurbšanu, izlauzšanu, izsisšanu vai izfrēzēšanu.
 • Bruņu platne no rūdītā tērauda nodrošina papildus aizsardzību slēdzenes mehānismam.
 • Nakts aizbīdnis.
 • Drošas slēdzeņu kombinācijas pēc klienta izvēles.
 • Atslēgu komplekti iepakoti firmas maisiņā ar uzņēmuma logo. To atver tikai klienta klātbūtnē. Tas izslēdz atslēgas dublikāta izgatavošanu pasūtījuma posmos un garantē klientam maksimālu drošību un privātumu.

 


Visām ārdurvīm ir 3 slāņu pretkorozijas aizsardzība. Durvju kārbā uzstādītais piedurlīstes regulators sniedz iespēju regulēt durvju vērtnes piekļaušanās blīvumu. Tas nodrošina vienmērīgu slēdzeņu darbu un ērtu durvju aizvēršanu visā to kalpošanas laikā. Visām ārdurvīm papildus ir nerūsējošā tērauda slieksnis, kas novērš rūsas veidošanos mitruma un nokrišņu ietekmē. Pateicoties savām unikālajām īpašībām, nerūsējošais tērauds palielina durvju kalpošanas laiku un pasargā slieksni no mehāniskiem bojājumiem.


Угол 80у.jpg

Siltuma un skaņas izolācijas slāņi:

 1. Termomitrumizturīgs, 12 mm biezs MDF panelis ar atmosfērizturīgo pārklājumu SteelTex® vai SteelLak.
 2. Putupoliestirols - neuzsūc kondensātu un mitrumu no gaisa, kas ļauj saglabāt durvju siltumizolācijas īpašības un vienlaikus novērš tērauda koroziju.
 3. Siltuma izolējošais materiāls "Porileks", kas izvietots starp ārējo paneli un tērauda vērtni, ievērojami palielina durvju izolācijas īpašības. Pēc izolējošajām īpašībām to varētu pielīdzināt papildu 16 mm biezam MDF panelim.
 4. Siltumatstarojoša plēve (siltuma spogulis) - atstaro līdz pat 98% no siltuma starojuma, radot "termosa efektu" (saglabā siltumu iekšpusē, novērš aukstuma iekļūšanu). Tas uzlabo durvju siltumizolāciju vairāk nekā par 30%.
 5. Gaisa slānis - nepieciešams efektīvai “siltuma spoguļa” darbībai.
 6. Termomitrumizturīgs12 mm biezs MDF panelis ar atmosfērizturīgo pārklājumu SteelTex® vai SteelLak.

 

*Aprakstam un attēliem ir tikai informatīva nozīme. Preču komplektācijā iespējamas rūpnīcā noteiktas izmaiņas vai modifikācijas. Cenas norādītas ar PVN. Garantijas remonts netiek veikts gadījumos, ja klients ir atteicies no "SIA Buvexpo" montāžas pakalpojumiem un durvju bojājumi radušies montāžas laikā vai nekvalitatīvas montāžas dēļ. 

Privātmāju ārdurvīm jābūt zem nojumes, lai aizsargātu durvis no spēcīgiem nokrišķiem un tiešo saules staru ietekmes.Pasūtījums

 

* Lūdzu, aizpildiet laukus pareizi!
Nosūtīt! Nosūtām...

Paldies!

Mēs saņēmām Jūsu pasūtījumu!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu