SEVILLASEVILLASEVILLASEVILLA

SEVILLA

Ārdurvis sniegs Jums komfortu un drošību par pieņemamu cenu. Durvis atbilst visām ārējo durvju prasībām. Speciālais, antivandālais pārklājums sniedz visaugstāko aizsardzību pret UV stariem, patstāvīgām temperatūras izmaiņām, mehāniskiem bojājumiem un skrāpējumiem.

Cenā nav iekļauti piegādes un montāžas pakalpojumi. Šīs izmaksas tiek aprēķinātas individuāli atkarībā no Jūsu atrašanās vietas.

Durvis kārbas iespējams izgatavot sekojošos izmēros:

1. 1260x2050mm - 1095 EUR

2. 1360x2050mm - 1241 EUR

3. 1460x2050mm - 1314 EUR

*Iespējams izvēlēties frēzējumus un krāsas gan ārējam panelim, gan iekšējam. Cena var mainīties atkarībā no fēzējuma sarežģītības pakāpes, durvju izmēra, pārklājuma, furnitūras izvēles, u.c.​

€1095.00
Pasūtīt
✓ Ir noliktavā ✗ Pēc pasūtījuma
SteelTex:
Tikkoks
Zelta ozols
Tumšais ozols
Balts
Balināts ozols
Sirmais ozols
Sērija: 80
Apdare ārpusē: trokšņus slāpējoši MDF paneļi 12 mm, SteelTex "tumšais ozols"
Apdare iekšpusē: trokšņus slāpējoši MDF paneļi 12 mm, SteelTex "tumšais ozols"
Metāla biezums: 1,2 mm
Vērtnes biezums: 89 mm
Siltinājums: Daudzslāņu siltinājuma sistēma
Kārbas biezums: 122 mm
Kārbas siltinājums: Daudzslāņu siltinājuma sistēma
Siltinājuma kontūras: 2 Shlegel (Vācija) kontūras
Pretnoņemšanas rīģeļu daudzums: 2 gab.
Eņģes: Pastiprinātas izturības eņģes ar balsta gultni (Itālija) 2 gab.
Skaņas izolācija: 45 dB
Augšējā slēdzene: APECS T57
Apakšējā slēdzene: APECS T52
Cilindrs: APECS
Nakts aizbīdnis: ir
Kleidas: standarta, bez portāla

Metāla durvis SEVILLA

Tērauda durvis ar termomitrumizturīgiem MDF paneļiem.
Metāla plāksnes biezums: 1,2 mm (slēdzeņu zonā 2,4 mm).

Itāļu eņģes ar iebūvētu centrēšanas elementu paredzētas vairāk nekā 300 000 atvēršanas cikliem. Enģēs ir speciālais iedobums, kas ļauj ieeļļot eņģes nedemontējot masīvo durvju vērtni.

 

SteelTex.png

Termomitrumizturīgā MDF paneļa slāņi, kas pārklāti ar SteelTex pārklājumu:

 • Aizsargslānis nodrošina paneļu aizsardzību pret temperatūras svārstībām, mehāniskiem bojājumiem un ultravioletā starojuma ietekmes. Pārklājums neizbalo un saglabā savu sākotnējo izskatu visu ekspluatācijas laiku. 
 • Pigmentu slānis pasargā paneli no infrasarkanā starojuma, ierobežo uzsilšanu un pārklājuma deformāciju.
 • Daudzkomponentu slānis, kas sastāv no PVC (ierobežo mitruma  iekļūšanu, aizsargā no mehāniskiem bojājumiem), akrila (piemīt augsti mehāniskās stiprības un elastības rādītāji, kas ļauj izveidot saražģītus frēzējumus), antipirēniem (vielas, kas slāpē liesmas).
 • Līmvielas slānis.
 • Īpašs, mitrumizturīgais, 12 mm biezs MDF panelis.

 


Termomitrumizturīgā MDF paneļa slāņi, kas pārklāti ar SteelLak pārklājumu:

 • Divkomponentu laka - 3 reizes palielina emaljas kalpošanas laiku, nodrošina izturību (triecienu un berzes), saglabā krāsu un spīdumu UV staru ietekmē, paaugstina mitrumizturību.
 • Poliuretāna emalja (Itālija) darbojas kā MDF aizsargbruņas, nelaiž mitrumu, aizsargā pret mehāniskiem bojājumiem, izturīga pret UV staru ietekmi, nodrošina minimālu temperatūras svārstību ietekmi. Visu ekspluatācijas laiku saglabā krāsu spilgtumu.
 • Grunts slānis.
 • Īpašs, mitrumizturīgs, 12 mm biezs MDF panelis.

 


durvis_3.jpg

Durvīm ir daudzlīmeņu uzlaušanas aizsardzība:

 • Slēptās, īpašas konstrukcijas cietības ribas, novērš durvju stūru "saliekšanu" un pilnībā bloķē pieeju durvju daļai, kur novietota slēdzeņu sistēma.
 • Pret noņemšanas rīģeļi, diametrs 15 mm, nogriežot eņģes novērš iespēju atvērt durvis. Izturība pret saliekšanu 1200kg.
 • Tērauda plātnes - slēdzeņu zonā 2,4 mm biezas. Kalpo par papildus aizsardzību pret izurbšanu, izlauzšanu, izsisšanu vai izfrēzēšanu.
 • Bruņu platne no rūdītā tērauda nodrošina papildus aizsardzību slēdzenes mehānismam.
 • Nakts aizbīdnis.
 • Drošas slēdzeņu kombinācijas pēc klienta izvēles.
 • Atslēgu komplekti iepakoti firmas maisiņā ar uzņēmuma logo. To atver tikai klienta klātbūtnē. Tas izslēdz atslēgas dublikāta izgatavošanu pasūtījuma posmos un garantē klientam maksimālu drošību un privātumu.

 


Visām ārdurvīm ir 3 slāņu pretkorozijas aizsardzība. Durvju kārbā uzstādītais piedurlīstes regulators sniedz iespēju regulēt durvju vērtnes piekļaušanās blīvumu. Tas nodrošina vienmērīgu slēdzeņu darbu un ērtu durvju aizvēršanu visā to kalpošanas laikā. Visām ārdurvīm papildus ir nerūsējošā tērauda slieksnis, kas novērš rūsas veidošanos mitruma un nokrišņu ietekmē. Pateicoties savām unikālajām īpašībām, nerūsējošais tērauds palielina durvju kalpošanas laiku un pasargā slieksni no mehāniskiem bojājumiem.


Угол 80у.jpg

Siltuma un skaņas izolācijas slāņi:

 1. Termomitrumizturīgs, 12 mm biezs MDF panelis ar atmosfērizturīgo pārklājumu SteelTex® vai SteelLak.
 2. Putupoliestirols - neuzsūc kondensātu un mitrumu no gaisa, kas ļauj saglabāt durvju siltumizolācijas īpašības un vienlaikus novērš tērauda koroziju.
 3. Siltuma izolējošais materiāls "Porileks", kas izvietots starp ārējo paneli un tērauda vērtni, ievērojami palielina durvju izolācijas īpašības. Pēc izolējošajām īpašībām to varētu pielīdzināt papildu 16 mm biezam MDF panelim.
 4. Siltumatstarojoša plēve (siltuma spogulis) - atstaro līdz pat 98% no siltuma starojuma, radot "termosa efektu" (saglabā siltumu iekšpusē, novērš aukstuma iekļūšanu). Tas uzlabo durvju siltumizolāciju vairāk nekā par 30%.
 5. Gaisa slānis - nepieciešams efektīvai “siltuma spoguļa” darbībai.
 6. Termomitrumizturīgs12 mm biezs MDF panelis ar atmosfērizturīgo pārklājumu SteelTex® vai SteelLak.

 

*Aprakstam un attēliem ir tikai informatīva nozīme. Preču komplektācijā iespējamas rūpnīcā noteiktas izmaiņas vai modifikācijas. Cenas norādītas ar PVN. Garantijas remonts netiek veikts gadījumos, ja klients ir atteicies no "SIA Buvexpo" montāžas pakalpojumiem un durvju bojājumi radušies montāžas laikā vai nekvalitatīvas montāžas dēļ. 

Privātmāju ārdurvīm jābūt zem nojumes, lai aizsargātu durvis no spēcīgiem nokrišķiem un tiešo saules staru ietekmes.Pasūtījums

 

* Lūdzu, aizpildiet laukus pareizi!
Nosūtīt! Nosūtām...

Paldies!

Mēs saņēmām Jūsu pasūtījumu!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu