News

Jaunums!

2017-11-10 05:11:54

Cienījamie apmeklētāji, esam priecīgi Jūs informēt kā mūsu privātmāju ārdurvju kolekcija tika paplašināta ar jauniem modeļiem- ekonomiskas klases. Salonā Jūsu uzmanībai būs piedāvāti 3 ārdurvju paraugi no pēdējās kolekcijas. Unikāla cena par kvalitatīvam ārdurvīm tikai 399 EUR. Cenā norādīta par durvīm pilnā komplektācija (tajā skaitā: itāļu eņģes, rokturis, kleidas, 2 slēdzenes, nakts aizbīdnis, nerūsējoša tērauda slieksnis, 2 blīvējuma kontūri, siltināta kārba un vērtne). Montāžas cena Rīgā – 50 EUR, citos reģionos pēc vienošanas. Esat laipni gaidīti mūsu salonā pēc adreses Vienības gatve 33, Rīga.
 

Noliktavas tīrīšana!

2017-05-12 01:05:31

Visiem mūsu klientiem piedāvājam unikālo iespēju iegādāties augstākas kvalitātes metāla durvis ar atlaidi 20%. Durvis, uz kuriem izpaužas akcija - Thaler, Magnate, Sherwood, Sfinx, Luksor, New York, Arcadia. Akcija ir spēkā, kamēr durvis ir noliktavā. Pasteidzieties!
 

Metāla durvju paraugu izpārdošana!

2016-06-01 03:06:10

Vēlāties iegādāties ārdurvis ar iespaidīgo atlaidi? Tad esat gaidīti mūsu salonā. Sakarā ar metāla durvju “Steel Line” sortimenta paplašināšanos mūsu salons nolēma veikt ekspozīcijas izmaiņas. Esam priecīgi informēt, ka Jums parādījās lieliska iespēja iegādāties pirmās klases dzīvokļa ārdurvis ar atlaidēm līdz pat 50%. Materiāli un furnitūra no Eiropas vadošajiem ražotājiem, slēdzenes augstākas drošības pakāpes, durvju augstāka -5 pretuzlaušanas pakāpe, speciālais antivandālais pārklājums, unikāls dizains – steidzieties  iegādāties labākas ārdurvis par labākām cenām!

Jaunas ārdurvis mūsu salonā!

2016-02-26 11:02:28

Cienījamie apmeklētāji, esam priecīgi Jūs informēt kā mūsu ārdurvju kolekcija tika paplašināta ar jauniem modeļiem. Mūsu salonā Jūsu uzmanībai būs piedāvāti 8 ārdurvju paraugi no pēdējās kolekcijas. Mūsu menedžeri būs priecīgi dalīties ar Jums interesējošo informāciju, kā arī izskaidrot mūsu ārdurvju priekšrocības metāla durvju tirgū. Šī ir lieliska iespēja, lai pārliecinātos, ka mūsu durvis atbilst visaugstākājai kvalitātei un drošībai. Nāciet ciemos, un mēs garantējam Jūs paliksiet apmierināti ar redzamo. Jūs esat laipni gaidīti!

Akcija līdz 8. martam!

2016-02-23 04:02:55

Tuvojoties pavasarim un Starptautiskajai sieviešu dienai mūsu durvju salons ir sagatavojis īpašu piedāvājumu. Tikai līdz 8. martam, Jums ir iespēja iegādāties augstas kvalitātes durvis par vislabākajām cenām. Izcilas siltuma un skaņas izolācijas īpašības, augsta drošības, uzticamības un praktiskuma pakāpe.
Akcija ir spēkā kamēr durvis ir pieejamas. Gaidīsim Jūs ciemos!
 

Svētku piedāvājums

2016-02-01 12:02:43

Tuvojoties Valentīndienai mūsu ekskluzīvais ārdurvju salons “Durvju pasaule” piedāvā Jums unikālo iespēju iegādāties kvalitatīvas un drošas ārdurvis par super izdevīgām cenām. Tikai līdz 14. februārim, Jūs vārat nopirkt Novosel durvis ar atlaidēm līdz pat 14%. Nepalaidiet garām savu iespēju, akcija ir spēkā kamēr durvis ir pieejamas. Pasteidzieties iepriecināt sevi un savu otro pusīti!

Durvju salona atklāšana

2015-11-24 08:00:00


Priecājāmies Jūs informēt ka 19. oktobrī Vienības gatve 33, tika atklāts mūsu ekskluzīvais metāla durvju salons "Durvju pasaule". Jūsu uzmanībai tiek piedāvāti vairāk nekā 35 metāla durvju paraugi, jebkurai gaumei. Mūsu asortiments aptver dažādas ne tikai cenu kategorijas (no budžeta variantiem līdz ekskluzīvām durvīm), bet arī stilus (no klasiskā līdz "modernā" dizaina durvīm). Gaidīsim Jūs ciemos!

Jaunā gada piedāvājums 25.12.2015 - 07.01.2016

2015-11-24 08:00:00

Izcils laiks jaunu ārdurvju uzstādīšanai! Izmantojiet momentu, pērkot durvis, kas ir pieejamas mūsu veikalā vai noliktavā, un nosaucot atslēgvārdu kombināciju: “ Durvju pasaulē ir labākais piedāvājums”, mēs saviem klientiem piedāvājam bezmaksas piegādi, demontāžu un montāžu. Pasteidzieties veikt pasūtījumus, durvju skaits ir ierobežots. Piedāvājums neattiecas uz ULTRA sērijas durvīm.