Skats ārpusē Skats iekšpusē

Display all pictures

Metāla durvis OLD LONDON

Funkcionalitātes, uzticamības, dizaina stingrības un praktiskuma apvienojums padara OLD LONDON par ideālu risinājumu, izvēloties dzīvokļa ieejas durvis. Speciālais, antivandālais pārklājums - ekošpons palīdz aizsargāt virsmu pret mehāniskiem bojājumiem, tādējādi pagarinot ārdurvju kalpošanas laiku. Visa furnitūra tika pārbaudīta dabīgajos ekspluatācijas apstākļos un pierādīja savu uzticamību un izturību. Izmērs, iekšēja un ārēja apdare var tikt mainīta pēc klienta vēlmēm.

785.00 € Pasūtīt

sarkankoks ar melno patinutika koks ar melno patinubalts ar kafijas patinubalts, zelta patinatumšais ozols, melna patinazelts ozols, melna patinabalts ar sudrabo patinubalts ar zelto patinu
 • Atvēršanas ciklu skaits vairāk nekā 500 000
 • Eņģes, D, mm/ daudzums 22 (pašregulējošās eņģes)/2
 • Metāla biezums (vērtne/kārba) 1,5/1,5 mm
 • Pretnoņemšanas rīgeļi 2
 • Ekscentriķis ir
 • Individuālo izmēru izstrādāšana
 • Sērija 100
 • Skaņas izolācija 65dB
 • Aizsardzības kategorija 5 kategorija
 • Ārēja apdare MDF 16mm
 • Iekšēja apdare MDF 16mm
 • Platums no 800 līdz 1080mm (solis 20mm)
 • Augstums Durvju rāmja augstums 2000-2380mm (solis 20 mm)
 • Siltinājums KNAUF 100 mm
 • Vērtnes biezums 100mm
 • Garantija 2 gadi
 • Konturu daudzums 4 blīvējuma kontūri Shlegel (Vācija)

Metāla durvis OLD LONDON


Tērauda durvis ar MDF paneļiem.
Tērauda loksnes biezums: 1,5 mm (slēdzenes zonā 3 mm).

Itāļu eņģes ar iebūvētu centrēšanas elementu paredzētas vairāk nekā 500 000 atvēršanas cikliem. Enģēs ir speciālais iedobums, kas ļauj ieeļļot eņģes nedemontējot durvis.

Unikālā iespēja, kurai nav alternatīvas tirgū - durvju kārbas krāsošana 2 krāsās. Tagad nav jāmeklē kompromiss starp ārējā un iekšējā paneļa dizainu!

Durvis aprīkotas ar Schlegel (Vācija) 4 pēdējās paaudzes siltinājuma kontūrām. Trīs kontūras izvietotas kārbā, viena kontūra- durvju vērtnē. Divas kontūras maksimāli pietuvinātas durvju ārējai virsmai un aizvērtā stāvoklī veido papildus labirintu, lai apgrūtinātu vēja un smaku nokļūšanu no ielas vai kāpņutelpas.

 


Apdare:

Ārpusē:         MDF 16mm, Ekošpons “pelēks”, zīmējums L-1
Iekšpusē:      MDF 16mm, Ekošpons “plombīrs”, zīmējums L-1

Kleidas: metāls 1.5mm + MDF 10mm.
Siltinājums: 2 kārtas siltinājuma “KNAUF”, biezums 100mm (īpaša siltinājuma fiksācijas tehnoloģija duvju vērtnē un kārbā izslēdz tās nosēsšanos).

Izcilas siltuma un skaņas īpašības.
Itāļu ražojuma eņģes

 

4 blīvējuma kontūras Schlegel (Vācija)
durvju vērtnes biezums, mm
apdarē ir izmantoti ekoloģiskie materiāli
augstākā 5 kategorija pret izlauzšanu
skaņas izolācijas līmenis virs 65 dB
durvju aizvēršanas regulators

Slēdzenes:

Augšējā:        KALE 257L suvālā + H/3
Apakšējā:      KALE 252R cilindra, bruņas plātne Crit

vai (par papildus samaksu):

Augšējā:        Securemme 2410 + H3
Apakšējā:      Securemme 2600

 
 
 
 

Durvis ir aprīkotas ar daudzlīmeņu aizsardzību pret ielaušanos:

 
 1. Slēptās, īpašas konstrukcijas cietības ribas, novērš durvju stūru "saliekšanu" un pilnībā bloķē pieeju tai durvju daļai, kur ir izvietota slēdzenes sistēma.
 2. Pastiprināts durvju rāmis un vērtne – 6 pastiprinoši izliekumi durvju vērtnes un kārbas malā, kas piešķir konstrukcijai papildus aizsardzību un drošību.
 3. Tērauda pretnoņemšanas rīgeli 15 mm diametrā aizsargā durvis no uzlaušanas, ko veic nogriežot eņges. Izturība pret nogriešanu – 1200 kg.
 4. Tērauda plāksnes slēdzenes zonā 3mm. Kalpo par papildus aizsardzību pret izurbšanu, izlauzšanu, izsisšanu vai izfrēzēšanu.
 5. Rūdīta tērauda bruņas plātnes ar 3 papildus pastiprinošiem ieliktņiem (1,5 mm katrs),kalpo par slēdzens cilindra papildus aizsardzību.
 6. Nakts aizbīdnis.
 7. Augstākas pretuzlaušanas pakāpes slēdzenes.
 8. Atslēgu komplekts iepakots firmas maisiņā ar uzņēmuma logo. Tā atveras tikai klienta klātbūtnē. Tas izslēdz atslēgu dublēšanu pasūtījuma posmos un garantē klientam maksimālu drošību un privātumu.


*Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme. Preču komplektācijās ir iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Cenas ir norādītas ar PVN. SIA BUVEXPO ir tiesības atteikties no garantijas pakalpojumu sniegšanas, ja klients atsakās no SIA BUVEXPO montāžas pakalpojumiem.