Metāla durvis mājai

Metāla durvīs mājai no ekskluzīvās zīmola «Steel Line» kolekcijas ir apvienoti visizmeklētākā stila dizaina risinājumi un vismūsdienīgākās aizsardzības tehnoloģijas. Tās ir izgatavotas no ļoti drošiem materiāliem, kas ir izturīgi pret nolietojumu. Šīs durvis ir pielāgotas jebkuriem klimatiskajiem apstākļiem un paredzētas ilgai kalpošanai.

Ekskluzīvo tērauda durvju salons "Durvju Pasaule" piedāvā jūsu uzmanībai plašu metāla durvju klāstu, sākot ar pamatmodeļiem minimālisma stilā un beidzot ar izsmalcinātiem dizaina mākslas šedevriem. Visām mūsu katalogā iekļautajām mājas ieejas durvīm ir attiecīgi kvalitātes sertifikāti, kas apliecina to teicamās ekspluatācijas īpašības un augsto aizsardzības līmeni pret uzlaušanu.

Durvju modeļi

499.00 € 569.00 €
499.00 € 569.00 €
499.00 € 569.00 €
769.00 € 855.00 €

Labākās ārdurvis privātmājai

Labākās metāla ārdurvis mājai populārā zīmola «Steel Line» ir vesela virkne īpatnību, kas tās izdevīgi izceļ līdzīgu produktu tirgū:

  • Plaša dizaina risinājumu izvēle, kas ļauj piemeklēt vispiemērotāko variantu jebkuram eksterjera stilam: no moderniem pilsētnieciskiem motīviem ar „eko” žanra variācijām līdz izmalcinātām stilizācijām antīkā manierē.
  • Droša siltuma un trokšņu izolācija , kas nodrošina stabili komfortablu atmosfēru mājas iekštelpās jebkuros laika apstākļos un pat trokšņainu automaģistrāļu tiešā tuvumā.
  • Paaugstināta izturība pret nolietojumu tiek nodrošināta, pateicoties tam, ka durvju izgatavošanā tiek izmantoti augsto tehnoloģiju materiāli, kā arī speciāli pārklājumi, kas nodrošina papildu aizsardzību pret mitrumu, sīkām daļiņām un UV strarojumu.
  • Augstas klases aizsardzība pret uzlaušanu, kas tiek garantēta, pateicoties pastiprinātas metāla vērtnes un mūsdienīgu slēdzeņu sistēmu apvienojumam, kas nodrošina augstu izturību pret visām zināmajām uzlaušanas metodēm..

Zīmola «Steel Line» durvis ir ļoti pieprasītas savrupnamu un vasarnīcu īpašnieku vidū, kuri augstu vērtē komfortu un ir orientēti uz optimālu līdzsvaru starp cenu un kvalitāti. Tikai mūsu salonā Durvju Pasaule jūs varat iegādāties metāla durvis mājai par ražotāja cenu.