Skats ārpusē Skats iekšpusē

Display all pictures

Metāla durvis BREMEN

Individuālas durvis – par sapratīgu cenu īstenosim visas Jūsu idejas dzīvē. Jūsu sapņu durvju izveidei mūsu konsultanti palīdzēs Jums frēzējuma, materiālu, apdares, furnitūras izvēlē.

1190.00 € Pasūtīt

sarkankoks ar melno patinutika koks ar melno patinubalts ar kafijas patinubalts, sudraba patinabalts, zelta patinazelts ozols, melna patinatumšais ozols ar melno patinu
 • Atvēršanas ciklu skaits vairāk nekā 500 000
 • Eņģes, D, mm/ daudzums 22 (pašregulējošās eņģes)/2
 • Metāla biezums (vērtne/kārba) 1,5/1,5 mm
 • Pretnoņemšanas rīgeļi 2
 • Ekscentriķis ir
 • Individuālo izmēru izstrādāšana
 • Sērija 100
 • Skaņas izolācija 65dB
 • Aizsardzības kategorija 5 kategorija
 • Ārēja apdare Ūdensizturīgs MDF 16mm
 • Iekšēja apdare Ūdensizturīgs MDF 16mm
 • Platums no 800 līdz 1080mm (solis 20mm)
 • Augstums Durvju rāmja augstums 2000-2380mm (solis 20 mm)
 • Siltinājums 6 dažādu materiālu izolācijas slāņi
 • Vērtnes biezums 100mm
 • Garantija 2 gadi
 • Konturu daudzums 4 blīvējuma kontūri Shlegel (Vācija)

Metāla durvis BREMEN

 

Tērauda durvis ar MDF paneļiem.
Tērauda loksnes biezums: 1,5 mm (slēdzenes zonā 3 mm).
Itāļu eņģes ar iebūvētu centrēšanas elementu paredzētas vairāk nekā 500 000 atvēršanas cikliem. Enģēs ir speciālais iedobums, kas ļauj ieeļļot eņģes nedemontējot durvis.

100. sērijas metāla durvīm ir būtiska priekšrocība – termopārēja, kas tiek uzstādīta durvju kārbā. Termopārēja ir kompozītmateriāls, kas atdala iešējo un ārējo kārbu, novēršot kārbas caursalšanu un kondensāta rašanas pie augstām temperatūras svārstībām robežā iela/māja. (Ievērojot mitruma līmeni, kas sastāda: līdz 40% ziemā un līdz 60% vasarā) Šādu durvju uzstādīšana pilnībā atbrīvo Jūs no auksta tambura (koridora) izmantošanas nepieciešamības.


Unikālā iespēja, kurai nav alternatīvas tirgū - durvju kārbas krāsošana 2 krāsās. Tagad nav jāmeklē kompromiss starp ārējā un iekšējā paneļa dizainu!

Durvis aprīkotas ar Schlegel (Vācija) 4 pēdējās paaudzes siltinājuma kontūrām. Trīs kontūras izvietotas kārbā, viena kontūra- durvju vērtnē. Divas kontūras maksimāli pietuvinātas durvju ārējai virsmai un aizvērtā stāvoklī veido papildus labirintu, lai apgrūtinātu vēja un smaku nokļūšanu no ielas vai kāpņutelpas.

  4 blīvējuma konturas Schlegel (Vācija)
  durvju vērtnes biezums, mm
  atmosfērizturīgie paneļi
  apdarē ir izmantoti ekoloģiskie materiāli
  augstākā 5 kategorija pret izlauzšanu
  skaņas izolācijas līmenis 65dB
  durvju aizvēršanas regulators
  pastāv iespēja uztaisīt ka divviru durvis

Apdare:

Ārpusē:         (Ūdensizturīgs) MDF 16mm, atmosfērizturīgais pārklājums SteelTex®  “sirms ozols”, zīmējums O-C, stikla pakete, nerūsējošā tērauda loksne
Iekšpusē:      (Ūdensizturīgs) MDF 16mm, atmosfērizturīgais pārklājums SteelTex®  “sirms ozols”, zīmējums O-C, stikla pakete, nerūsējošā tērauda loksne


 
 
 
 

Termoūdensizturīgo MDF paneļu pārklājuma slāņi ar SteelTex segumu:

 
 1. Aizsargslānis, pasargā paneli no temperatūras svārstibām, mehāniskiem bojājumiem, UV staru iedarbības. Pārklājums neizbalē un saglabā savu sākotnējo izskatu visā ekspluatācijas laikā.
 2. Pigmenta slānis, pasargā paneli no infrasarkanā starojuma un novērš pārklājuma deformāciju un sakarsešanu.
 3. Multi-komponentu slānis, kas sastāv no PVC (novērš mitruma iekļuvi un aizsargā pret mehāniskiem bojājumiem), akrilāta (augsta izturība un elastība, kas ļauj uzklāt sarežģītus frēzējumus), antipirenta (vielas, kas novērš dedzināšanu).
 4. Līmvielas slānis.
 5. MDF paneļis.

Slēdzenes:

Augšējā:       KALE 257L suvālā + H/3
Apakšējā:     KALE 252R cilindra, bruņas plātne Crit

vai (par papildus samaksu):

Augšējā:      Securemme 2410 + H3
Apakšējā:    Securemme 2600
 

 
 
 
 

Durvis ir aprīkotas ar daudzlīmeņu aizsardzību pret ielaušanos:

 
 1. Slēptās, īpašas konstrukcijas cietības ribas, novērš durvju stūru "saliekšanu" un pilnībā bloķē pieeju tai durvju daļai, kur ir izvietota slēdzenes sistēma.
 2. Pastiprināts rāmis un vērtne- 6 pastiprinoši locījumi vērtnes un kārbas malās, kas nodrošina papildus aizsardzību un drošumu.Pastiprināts rāmis un vērtne- 6 pastiprinoši locījumi vērtnes un kārbas malās, kas nodrošina papildus aizsardzību un drošumu.
 3. Pret noņemšanas rīģeļi ar 15mm diametru, nogriežot eņģes novērš durvju atvēršanu. Izturība pret saliekšanu 1200kg.
 4. Bruņas plātnes - slēdzenes zonā 3mm. Kalpo par papildus aizsardzību pret izurbšanu, izlauzšanu, izsisšanu vai izfrēzēšanu.
 5. Bruņuplatne no rūdītā tērauda, slēdzenes cilindra papildus aizsardzībai, ar trīs 1,5mm papildus ieliktnēm.
 6. Nakts aizbīdnis.
 7. 2 slēdzeņu kombinācijas uz klienta izvēli: KALE un Securemme.
 8. Atslēgu komplekts iepakots firmas maisiņā ar uzņēmuma logo. To atver tikai klienta klātbūtnē. Tas izslēdz atslēgas dublikāta izgatavošanu pasūtījuma posmos un garantē klientam maksimālu drošību un privātumu.
 
Visām ārdurvīm ir 6 slāņu pretkorozijas aizsardzība. Durvju kārbā uzstādītais piedurlīstes regulators sniedz iespēju regulēt durvju vērtnes piekļaušanās blīvumu. Tas nodrošina vienmērīgu slēdzeņu darbu un ērtu durvju aizvēršanu visā to kalpošanas laikā. Visām ārdurvīm papildus ir nerūsējošā tērauda slieksnis, kas novērš rūsas veidošanos mitruma un nokrišņu ietekmē. Pateicoties savām unikālajām īpašībām, nerūsējošais tērauds palielina durvju kalpošanas laiku un pasargā slieksni no mehāniskiem bojājumiem.
 
 

Siltuma un skaņas izolācijas slāņi, kas novērš ārējā trokšņa un aukstuma iekļūšanu:

 
 1. Termoūdensizturīgais panelis MDF 16mm ar atmosfērizturīgo pārklājumu SteelTex® vai SteelLak.
 2. Putupoliestirols - neuzsūc kondensātu un mitrumu no gaisa, kas ļauj saglabāt durvju siltuma īpašības; novērš tērauda koroziju.
 3. Siltuma izolējošais materiāls "Porileks", kas izvietots starp ārējo paneli un tērauda vērtni, ievērojami palielina izolācijas īpašības durvīm. Pēc izolējošam īpašības to varētu pielīdzināt pie papildus MDF 16mm paneļa.
 4. Siltumatstarojoša plēve (siltuma spogulis) - atstaro līdz pat 98% no siltuma starojuma, radot "termosa efektu" (saglabā siltumu iekšpusē, novērš aukstuma iekļūšanu). Tas uzlabo durvju siltumizolāciju vairāk nekā 30%.
 5. Gaisa slānis - nepieciešams efektīvai “siltuma spoguļa” darbībai.
 6. Termoūdensizturīgais panelis MDF 16mm ar atmosfērizturīgo pārklājumu SteelTex® vai SteelLak.

*Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme. Preču komplektācijās ir iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Cenas ir norādītas ar PVN. Durvīm, kas tiek uzstādītas iela/māja robežās, jābūt zem nojumes, lai aizsargātu durvis no spēcīgiem nokrišņiem un tiešo saules staru ietekmes. SIA BUVEXPO ir tiesības atteikties no garantijas pakalpojumu sniegšanas, ja klients atsakās no SIA BUVEXPO montāžas pakalpojumiem.