Skats ārpusē Skats iekšpusē

Display all pictures

Metāla divviru durvis SEVILLA

Metāla durvis SEVILLA pieejamas standarta izmēros (platumā 1240,1360,1460; augstumā 2050) un apvieno sevī augstas drošības un uzticamības rādītājus par pieejamu cenu. Antivandālais pārklājums SteelTex®, kas tiek uzklāts uz durvju ūdensizturīgiem paneļiem, sniedz visaugstāko aizsardzību pret UV stariem, temperatūras izmaiņām, mehāniskiem bojājumiem un skrāpējumiem, savukārt vācu blīvējuma sistēma sargās Jūsu māju no nevēlamiem trokšņiem, smakām, putekļiem un caurvējiem.

1374.00 € Pasūtīt

 • Atvēršanas ciklu skaits vairāk nekā 300 000
 • Eņģes, D, mm/ daudzums 20 (atbalsta gultnis ) / 2
 • Metāla biezums (vērtne/kārba) 1,5/1,5 mm
 • Pretnoņemšanas rīgeļi 4
 • Ekscentriķis ir
 • Individuālo izmēru izstrādāšana
 • Sērija 80
 • Siltumvadītspējas koeficients 1,25
 • Skaņas izolācija 40dB
 • Aizsardzības kategorija 4 kategorija
 • Ārēja apdare Ūdensizturīgs MDF 10mm
 • Iekšēja apdare Ūdensizturīgs MDF 10mm
 • Platums 1240 mm
 • Augstums 2050 mm
 • Siltinājums Putupolisterols + Porileks
 • Vērtnes biezums 80 mm
 • Garantija 2 gadi
 • Konturu daudzums 2 blīvējuma kontūri Shlegel (Vācija)

Metāla divviru durvis SEVILLA

 

Tērauda durvis ar MDF paneļiem.
Tērauda loksnes biezums: 1,5 mm (slēdzenes zonā 3 mm).


Kleidas: metāls 1.5mm + MDF 10mm.
Itāļu eņģes ir aprēķinātas darbam ar masu, kas vairākkārtīgi pārsniedz pilnu ieejas durvju masu. Tās var izturēt vairāk nekā 300 000 durvju atvēršanas un aizvēršanas ciklus. To izturība garantē divdesmit ekspluatācijas gadus bez bojājumiem ģimenē, kas sastāv no četriem cilvēkiem.

Durvīm ir būtiska priekšrocība – termopārēja, kas tiek uzstādīta durvju kārbā. Termopārēja ir kompozītmateriāls, kas atdala iešējo un ārējo kārbu, novēršot kārbas caursalšanu un kondensāta rašanas pie augstām temperatūras svārstībām robežā iela/māja. (Ievērojot mitruma līmeni, kas sastāda: līdz 40% ziemā un līdz 60% vasarā) Šādu durvju uzstādīšana pilnībā atbrīvo Jūs no auksta tambura (koridora) izmantošanas nepieciešamības.

 

2 blīvējuma kontūri Schlegel (Vācija)
durvju vērtnes biezums, mm
atmosfērizturīgie paneļi
apdarē ir izmantoti ekoloģiskie materiāli
skaņas izolācijas līmenis 40 dB
durvju aizvēršanas regulators

 


Apdare:

Ārpusē:        MDF 10mm (ūdensizturīgs), pārklājums SteelTex® “tumšais ozols”, zīmējums N-66 О-Е, stiklpakets, metāla kalums (krāsa melna ar sudrabo patinu)
Iekšpusē:     MDF 10mm (ūdensizturīgs), pārklājums SteelTex® “tumšais ozols”, zīmējums N-66 О-Е

vai

Ārpusē:        MDF 10mm (ūdensizturīgs), pārklājums SteelTex® “tumšais ozols”, zīmējums N-66 О-Е, stiklpakets, metāla kalums (krāsa melna ar sudrabo patinu) 
Iekšpusē:     MDF 10mm (ūdensizturīgs), pārklājums SteelTex® “balināts ozols”, zīmējums N-66 О-Е


 
 
 
 

Termoūdensizturīgo MDF paņēļu pārklājuma slāņi ar SteelTex segumu:

 
 1. Aizsargslānis, pasargā paneli no temperatūras izmaiņām, mehāniskiem bojājumiem, UV staru iedarbības. Pārklājums neizbalē un saglabā savu sākotnējo izskatu visa ekspluatācijas laikā.
 2. Pigmenta slānis, pasargā paneli no infrasarkanā starojuma un novērš pārklājuma deformāciju un apsildes.
 3. Multi-komponentu slānis, kas sastāv no PVC (novērš mitruma iekļuvi un aizsargā pret mehāniskiem bojājumiem), akrilāta (augsta izturība un elastība, kas ļauj uzklāt sarežģītus frēzējumus) antipirenta (vielas, kas novērš dedzināšanu).
 4. Līmvielas slānis.
 5. MDF paneļis.

Slēdzenes:

Augšējā:      Apecs T57
Apakšējā:    Apecs T52


vai (par papildu samaksu)

Augšējā:      KALE 257L suvālā + H/3
Apakšējā:    KALE 252R cilindra, bruņas plātne Crit
 
 
 
 

Durvis ir aprīkotas ar daudzlīmeņu aizsardzību pret ielaušanos:

 
 1. Slēptās, īpašas konstrukcijas cietības ribas, novērš durvju stūru "saliekšanu" un pilnībā bloķē pieeju tai durvju daļai, kur ir izvietota slēdzenes sistēma.
 2. Pret noņemšanas rīģeļi ar 15mm diametru, nogriežot eņģes novērš durvju atvēršanu. Izturība pret saliekšanu 1200kg.
 3. Bruņas plātnes - slēdzenes zonā 3mm. Kalpo par papildus aizsardzību pret izurbšanu, izlauzšanu, izsisšanu vai izfrēzēšanu.
 4. Nakts aizbīdnis.
 5. 2 slēdzeņu kombinācijas uz klienta izvēli: Apecs un Kale.
 6. Atslēgu komplekts iepakots firmas maisiņā ar uzņēmuma logo. Tā atveras tikai klienta klātbūtnē. Tas izslēdz atslēgu dublēšanu pasūtījuma posmos un garantē klientam maksimālu drošību un privātumu.

Visām privātmāju ārdurvīm ir 6 slāņu aizsardzība pret koroziju. Durvju kārbā uzstādītais piedurlīstes regulators sniedz iespēju regulēt durvju vērtnes piekļaušanās blīvumu. Tas nodrošina vienmērīgu slēdzeņu darbu un ērtu durvju aizvēršanu visā to kalpošanas laikā.
 

 

 
 
 
 

Siltuma un skaņas izolācijas slāņi, kas novērš ārējā trokšņa un aukstuma iekļūšanu:

 
 • Termoūdensizturīgais paņēļis MDF 10mm ar atmosfērizturīgo pārklājumu SteelTex®.
 • Putupoliestirols - neuzsūc kondensātu un mitrumu no gaisa, kas ļauj saglabāt durvju siltuma īpašības; novērš tērauda koroziju.
 • Auksti velvēts tērauds - 1.5mm.
 • Kārbas siltinājums ar īpašo siltumu izolējošo materiālu, kas neuzsūc kondensātu un mitrumu no gaisa un ļauj saglabāt durvju siltuma īpašības; novērš rūsas veidošanos.
*Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme. Preču komplektācijās ir iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Cenas ir norādītas ar PVN. Durvīm, kas tiek uzstādītas iela/māja robežās, jābūt zem nojumes, lai aizsargātu durvis no spēcīgiem nokrišņiem un tiešo saules staru ietekmes. SIA BUVEXPO ir tiesības atteikties no garantijas pakalpojumu sniegšanas, ja klients atsakās no SIA BUVEXPO montāžas pakalpojumiem.