Durvju testēšana

Ņemot vērā pārbaudes svarīgumu, izņemot testēšanu sertificētā centrā, uzņēmums «Steel Line» veic savo durvju individuālo pārbaudi. Visi materiāli, furnitūra, slēdzenes sistēmas, tehnoloģiskie jauninājumi projektēšanas nodaļas pārraudzībā, tiek testēti reālos apstākļos. Piemēram, paneļu apdares izturība tiek novērtēta, instalējot durvis sarežģītos apstākļos: paaugstināts mitrums, tieša saules staru, augstu un zemu temperatūru iedarbība.

Kompānija «Steel Line» nepielieto nevienu materiālu, jauno tehnoloģiju, līdz izpēte un testēšana neapstiprina to efektivitāti, drošību, uzticamību un atbilstību nepieciešamajiem parametriem un standartiem.

Paņemsim par piemēru MDF testēšanu. Salīdzināsim MDF kuru izmanto kompānija «Steel Line» un MDF , ko izmanto pārēji ražotāji. Kompānijas darbinieki iegremdēja MDF (biezums 1,6 cm) ūdenī un pēc 5 dienām veica mērījumus.


Rezultāti pārsteidza arī mūs: kompānijas «Steel Line» ūdensizturīgs MDF biezumā pieauga par 19%; kompānijas “Steel line” ūdens neizturīgs MDF biezumā palielinājis par 48,1%; ūdensizturīgs MDF no citiem ražotājiem - biezumā pieauga par 72%.

Furnitūra tiek uzstādīta uz durvīm un testēta vietās ar lielu cilvēku plūsmu, lai pārliecinātos tās apdares izturībā un veiktspējā. Slēdzenes tiek testētas uz netraucētu atvēršanu, situācijas kad durvju vērtne tiek deformēta ielaušanas gadījumos.