Īpaša pieeja durvju materiālu izvēlē

Īpašo uzmanību «Steel Line» pievērš materiālu nekaitīgumam un ekoloģiskumam, uzticamībai ekspluatācijā, konstrukcijas stabilitātei, uzstādīšanas un durvju uzturēšanas vieglumam. Durvju ražošanā pielieto Eiropas materiālus, kas atbilst stingrām Eiropas Savienības higiēnas prasībām.

 Kāpēc tieši MDF, nevis DSP vai masīvs?

MDF - ir panelis, kas tiek saspiests no smalkām koka šķiedrām zem augsta spiediena. Pateicoties dabas materiāliem - parafīnam un lignīnam, koksnes daļiņas tajā tiek salīmētas. Tāpēc  MDF  ir tikpat dabīgs un ekoloģisks materiāls, kā piemēram, koknese, bet daudzkārt blīvāks un līdz ar to vairāk izturīgs pret temperatūras izmaiņām un mitrumu. Atšķirībā no DSP, kas satur cilvēka veselībai bīstamas fenola epoksīdsveķus, MDF ir pilnīgi drošs.

Atkarībā no klienta vēlmēm un gaumes, kā arī durvju izvietošanas vietas (māja vai dzīvoklis), mēs savā ekskluzīvajā salonā klientam piedāvājam izvēlēties 4 paneļa MDF seguma veidus:
 • dekoratīvais pārklājums “SteelTex”
 • dekoratīvais pārklājums “ekošpons”
 • dekoratīvais pārklājums PVC
 • krāsas SteelLack

Tērauda krāsošanas drošība. “Steel line” veic tērauda krāsošanu, pielietojot izturīgo poliētera pārklājumu. Šis materiāls ir speciāli izstrādāts ārīgai lietošanai, nebojājas no UV-staru iedarbības, temperatūras izmaiņās, un neizdala kaitīgas vielas. Polimēra pārklājums, izmantojot poliētera pulvera krāsu, ir absolūti drošs un videi draudzīgs.

Pārklājums SteelTex. Lai nodrošinātu durvju ilglaicīgo ekspluātāciju, durvju paneļi tiek pārklāti ar speciālo anti-vandalisko izturīgo pārklājumu SteelTex, kas ir izgatavots tieši durvju apdarei, tāpēc apvieno sevī augstus praktiskuma, ekoloģiskuma un estētiskuma rādītājus. Produkcijai ir sertifikati uz atbilstību vairākiem kvalitātes standartiem, tostarp ISO 9001 (2000), Din, SKZ, un citi. Pārklājums neizdala kaitīgas vielas, ir pilnīgi drošs.

Krāsas un lakas. Durvju modeļiem ar rāsotam MDF paneļiem tiek izmantoti atmosfērizturīgie, augstas izturības krāsas un lakas no Itālijas. Visi izmantotie materiāli tika testēti uz drošību un ir pieejami Eiropas sanitārie sertifikāti.

PVC pārklājums kalpos par lielisko apdari dzīvokļa durvīm. Nodrošina lielisko izturību pret viegliem skrāpējumiem, imitē koka tekstūru un sniedz plašu krāsas variāciju. 

Ekošpons - augstas kvalitātes pārklājums, kas detalizēti reproducē īstas koksnes tekstūru, precīzi atspoguļo tās krāsas un reljefu. Labākais risinājums dzīvokļu durvīm.

 Kas nodrošina izcilas siltuma un skaņas izolācijas īpašības "Steel line" durvīm?

Kompānijas “Steel line” durvis sniedz lieliskas siltuma un skaņas izolācijas īpašības, pateicoties sekojošiem komponentiem:

 
 1. Siltinājums - minerālvate KNAUF (ražots Vācijā). Liekas viena gabalā, tādējādi novēršot tukšumu veidošanos, kas pēc tam var sagādāt tādas neērtībās ka durvju iesaldēšana;
 2. Kārbas siltināšana ļauj ievērojami samazināt trokšņa un siltuma caurlaidības koeficientu durvīs;
 3. Patentētā siltināšanas tehnoloģija "Steel Fix" sniedz papildus siltinātāja fiksāciju durvju vērtnē un kārbā. Pateicoties  novatoriskajai tehnoloģijai, siltinātājs paliek savā vietā un nenosēžas visā ekspluatācijas laikā;
 4. Durvju rāmī uzstādīts ekscentriķis, kas ļauj pielāgot durvju blīvu piekļaušanos pie vērtnes, novēršot nepatīkamu smaku, putekļu un auksto gaisa iekļūšanu;
 5. Durvju paneļi ar 16-18mm biezumu būtiski palielina ne tikai skaņas izolācijas īpašības durvīm, bet arī uzlabo to pretuzlaušanas izturību;
 6. Jaunās paaudzes blīvējuma sistēma Schlegel (ražots Vācijā). Materiāli, no kuras tiek izstrādāti Schlegel produkti  ir unikāli, un šobrīd nepastāv iespējams panākts līdzīgus rezultātus, izmantojot citus izejmateriālus. Priekšrocības ir sekojošas::
  • netīrumus atgrūdoša virsma;
  • īpaši elastīgs pildījums teicami atjauno sākotnējo formu un sniedz lieliskas skaņas un siltumizolācijas īpašības. 10 reizes labāk saglabā siltumu;
  • ilgizturība - 21 gads veiksmīgas ekspluatācijas;
  • saglabā savas īpašības pie augstām un zemām temperatūrām - no -60°C līdz +70°C;
  • augsta elastība pie zemām temperatūrām;
  • nemaina krāsu, izturīgs pret UV stariem;
  • viegli mazgājams;

Kāpēc kompānija Steel line neizmanto iekšējo metāla loksni?


Galvenais iemesls, pēc kura vadās daži ražotāji, pielietojot otro metāla loksni durvju konstrukcijā ir nepieciešamība palielināt tērauda durvju nepietiekošo (!) cietību. Jāatceras, ka, jo vairāk ir metāla, jo augstāka būs cena, kas klientam būs jāmaksā. Jāpievieno arī, ka gadījumā, ja durvis ir pārāk smagas, tas palielina slodzi uz sienām un eņģēm, kas attiecīgi var novest pie karbas savēršanos.
Kompānija “Steel line” pielieto vertikālo un horizontālo stingruma ribas uzstādīšanas tehnoloģiju, pateicoties kurai izdodas sasniegt augstu durvju vērtnes cietību, vienlaikus mazinot konstrukcijas kopējo svaru. Spēja sasniegt šādus rezultātus ir iespējama tikai izmantojot sarežģītas un dārgas lokšņu apstrādes iekārtas, kas ir pieejamas tikai specializētiem uzņēmumiem.

Kādas ir “Steel line” slēdzošās sistēmas priekšrocības ?


Slēdzenes sistēma ir slēdzeņu un to aizsargājošo mehānismu kopums, kas ļauj droši pasargāt durvis no ļaunprātīgas ielaušanās. Savās durvīs kompānija uzstāda tikai uzticamas un drošas bloķēšanas sistēmas, no pasaules vadošajiem ražotājiem, piemēram: KALE,  Mottura, Border. Rāžotājs “Steel line” pēc nosacījuma uzstāda savās durvīs 2 dažāda veida slēdzenes. (suvālo un cilindra). Lēmums tika pieņemts, ievērojot divus pamatfaktorus: tā ir drošāk un ērtāk. Cilindra slēdzenēs tiek uzstādīti eurocilindri ar pārkodēšanas iespējām. Slēdzenes aizsardzībai pielieto nerūsējošā tērauda bruņas plātnes, kuras  kalpo par papildus aizsardzību pret izurbšanu, izlauzšanu, izsisšanu vai izfrēzēšanu. Slēdzenes zonā , drošības paaugstināšanai, uzstāda papildus tērauda plāksnes līdz 3mm. Visas "Steel line" durvis, ar izņēmumu ULTRA sērijas durvis, aprīkotas ar pretnoņemšanas rīģeļiem ar diametru 14mm, kas pilnībā izslēdz nepieciešamību tā sauktās atslēgas - "zirneklis" uzstādīšanu, kurš visbiežāk noved pie durvis sasalšanas.

Viegla aprūpe. Visiem izmantotajiem materiāliem atļauts veikt slapjo virsmas tīrīšanu, tajā skaitā pielietojot maigos sadzīves tīrīšanas līdzekļus ( piemēram, saimniecības ziepes).  “Steel line” durvis nebaidās no tīrības

Drošs iepakojums. Īpaša uzmanība tiek pievērsta durvju iepakošanai. Daudzslāņu iepakojums kas izgatavots no dažādiem materiāliem garantē produkta drošību lielos attālumos pārvadājumu laikā. Jūs varat būt pārliecināts, ka jūsu durvis ir aizsargātas no neapdomīgas darbības izkraušanas laikā, kā arī triecieniem uz nelīdzeniem ceļiem.

Konfidencialitāte. Atslēgu komplekts iepakots firmas maisiņā ar uzņēmuma logo. Tā atveras tikai klienta klātbūtnē. Tas izsledz atslēgu dublēšanu pasūtījuma posmos un garantē klientam maksimālu drošību un privātumu.

Uzstādīšanas vieglums. Stingras durvju vērtnes un kārba,  savienojuma ar “Steel line” izstrādāto durvju bloka regulēšanas sistēmu ļauj ražot durvis, kas ir pilnība gatavas uzstādīšanai. Tas garantē, ka instalācija notiks ātri un droši, un durvis kalpos ilgu laiku.